ilk 1 hafta banned yedım dedım belkı bottan degıldır acıldı 2 gun sonra yıne bot koydum bu sefer 2 hafta banned yedı bn bu botu bırakıorum sızede kullanmanızı tavsiye etmiorum

Advance

silkroad klasöründeki silkerrsender.exe 'nin adını değiştir ve dump klasörünü düzenli olarak temizle ban yemezsin

aynen kardeş bende birincide ban yedim ama diğer charım ban yemişti fazla umursamadım sonra 76lvl char içinde pre açıktı daha 14 günü vardı ve ondada ban yedim 14 gün ve isrobot kullanıyorum bu bir tesadüf değil bence bende hiçbirinize tavsiye etmiyorum isrobotu.

Advance demiş ki:
silkroad klasöründeki silkerrsender.exe 'nin adını değiştir ve dump klasörünü düzenli olarak temizle ban yemezsin
işe yaramadı 2. charımda ban yedi

emc

rank8
Hocam 1200 Silk vardı ve Premium Plus, 400 DOLAR dan fazla masraf yaptım Joymax banladı gitti. Bar bar bağırdım forumlarda başlık açtım saolsun herkes desteğini eksik etmedi. Eleştirende vardı olsun haksız değiller illegale ban ...

> Aman dikkat...

emc demiş ki:
Hocam 1200 Silk vardı ve Premium Plus, 400 DOLAR dan fazla masraf yaptım Joymax banladı gitti. Bar bar bağırdım forumlarda başlık açtım saolsun herkes desteğini eksik etmedi. Eleştirende vardı olsun haksız değiller illegale ban ...

> Aman dikkat...
Silk yükleyen kişilere ban atmıyorlar ama seni bilemiyorum... Sbot olsun isrobot olsun fark etmiyor. Silk Yüklü olsun şehirde çok durmayın ban yemezsiniz.

Ban yiyenlere geçmiş olsun :) :roll:

Arkadaşlar ban yedim bende. Botla kastığım çar ile evente gittim 13. dk küsür oyundan attı ertesi gün ban, :cry: dün yine botla açtım diğer carla gittim oda aynı 13. dk filan oyundan attı ve yine ban. benim talihsizliğim mi yoksa botun sorunumu bilmiyorum ama sonuç çarlarım ban yedi size tavsiyem bot açıkken evente gitmeyin..

Yukarı Alt