Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ben önceden de başka bir çarı kendi çarımla çift client açarak kasıyodum.
loderla ilk önce botsuz bir client açıyorum. kasacağım charla giriyorum.
daha sonra botu çalıştırıp loaderla yeni bir client açıp kendi çarımla giriyorum.
ilk açılan client da bot çalışmıyor. 2. de çaışıyor. ilk charı da 2.sine trace yaptırıp kastırıyorum :)

Bu arada gerekli programlar kısmında auto login die bi program vardı ben indirdim. çalışıyodu arkadaşa link verdim konu gitmiş ?

yaw arkadaslar bu loader güncelmi bende calısmıyor durmadan c10 veriyor.konuyu acan arkadas biraz takip etse bari.

yha soyle bı durum daha war bilgısayarıma gırıyosun c we d war 2sınede silkroad atıyosun botsuz olarak 1 tnaesı botlu 1 tnaesı botsuz olcak ondan sonra botla gırcegıne normal gır dıgerınede normal gırıs yap denedım arkının pcde :D

bende bu hatayı veriyor yardımcı olabilcek varmı farklı calıstır diorum dier kullanıcıdan giriom bu cıkıor - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar benimde bi yöntemim var:
ilk olarak loader la bir client açıyoruz ve oyuna giriyoruz.Daha sonra srobotu çalıştırıyoruz ve gene loaderla giriş yapıyoruz.İlk açtığımız client botsuz olduğu için srobotta herhangi bir problem yaşanmayacaktır.2. açılan ise sro botu aktif edipte girdiğimizden dolayı srobot lu olacaktır.Yani kısaca ilk açılan client botsuz ,2' cisi botludur.

yaw arkadaş öyle yapacagına ilk önce elle kasacagın carı ac sonrada bota baglayacagın cara girersen auto taring gitmez; okey to

yaw arkadaş öyle yapacagına ilk önce elle kasacagın carı ac sonrada bota baglayacagın cara girersen auto taring gitmez; okey to

Bu 2 char açmanın kolayı var bi loaderiniz olsun fark etmez ne olursa ilk önce botu bağlamıyacağınız charı açın sonra botu başlayacağınız charı açın oluo denedimm

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt