--------iSRObotta Bi Ton Hata Alıyorum Ama 2 Hafta dır Yardım Eden Yok.--------
ARkadaslar ' Haftadrı HAtalarımın Çözümünü Sizlere Soruyorum Ama yardım Eden Yok.

<<<<<Öncelikle Bazıları Gibi Terbiyesizlik Yapmıcam Lütfen Bana Acil Yardım Edin Kasamıyorum 2 Haftadır>>>>>

__HATALARIM__
1-)Bende Pet Yok.!!! Ben Toplama Ayarını Aşağıdaki Gibi Yapıyom Ama Bolt-Arrow-Uniwerasl Pil-Vigor Topluyo Çanta Doluyo Ne Yapmalıyım.
- Resim Silinmiş.

2-)Donwhang Stone Cave Giderkene Caveye Giriyo Ölece Duruyo.

3-)Pot Alırken Armut Gibi Sabaha Kadar Ölece Duruyo.

4-)Şehire Isınlanıyo Ve Direkt Olarak Masa Üstüne Atıyo.

5-)Köpek(it-wolf-kurt)e Pill Basmıyo.Ve BAlıklarda(Hamsilerde)Zombie Zehiri Yiyo Ve Ölüyo.

6-)En Büyük sorunum Silkroadın kurulu olduğu klosörden SroBot.exe tıklıyorum saatin oraya parnak işareti geliyo Sağ tıklıyom sro_client.exe yi gösteriyorum ama hiç bişey olmuyo versiyonlar son sürüm

7-)Aşağıdaki resimlerdeki 'pick' yazısını nasıl değiştirebiliriz.
- Resim Silinmiş.

Çok Sorunum Var Lütfen Yardım Edin Çalısmayı Bosa Çıkarmayın Lütfen!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Aynen Resimdeki Gİbi SEçiceksin SOnrada Set Pİcke Gelip ORdan DOnt Pİck Deyip sağdaki Save Edite TIklıcaksın

2- hiç cavede kastırmadaım tavsiyede etmem...
3-cözünürlük ayarının 1024*7.. olmasına dikkat et.
4-Pc Ekran kartında Problem Olabilir Yada O anki Belleğin yeterli olmuyodur.
5-Orda Pill BAsması için Button war Onu ayarla.
6-O hata bendede oluyodu Fremenetwork 2.0 indir Kur Pc yi yeniden baslat sroyu sil C: prog filese Kur Sonra Botuda içine At...

cavenin içinde flor seçimi yapman gerekiyor buludungun odayi belirtmezsen caveye girer öyle kalır
Loop kısmında sağ üstteki yeri işaretle ve oradan flor seç tabi kafana göre değil bulundugun odanın f1 f2 f3 f4 diye kordinatlari var oyundaki ekranin en sağ üst kösesinde yazar ona göre bir secim yap o zaman girdiginde bekleme yapmadan gider fakat diger arkadaslarin söyledigi gibi cave de kasmani tavsiye etmem gitmesi cok uzun suruyor yaklasik 15 dk filan bir sürü yere takılıyor

Bütün Cevaplarınız Sorunlarımı Halletti ama Wolfa Pill Basması için Tickliceğimiz Secceneği Bulamadım :S

CEVAPLAR için SAOlun

1 - Filter bölümünden değiştireceksin.

2 - Yanlış hatırlamıyorsan "Auto Training" bölümünde, sağ tarafta floor seçebileceğin bir alan var. İlk önce adamını belirli bir yere götür ve orayı kasma yeri olarak belirle. Daha sonra floor bölümünü kasma yeri belirlediğin yere göre ayarla.

3 - "Loop all activity" seçeniğinin seçili oldugundan emin ol.

4 - Şehir çok kalabalık bir mekan oldugu için, ekran kartın zorlanıyor ve çözümü masaüstüne atmakta buluyor.

5 - Ayarları doğru yapmadığın takdirde pill basmaz tabiki.

6 - "Antivirüs" prgramın btun çalışmasını engelliyordur büyük ihtimal. Antivirüsü devre dışı bırakıp girin oyuna. ( Not: Her şeyin son sürümü, her zaman en iyisi olmayabilir.)

7 - Belirlediğin itemleri seçtikten sonra "Set Pick" yazan kutucuğun okua tıklayıp alıp almayacağını belirlemelisin. (Don't Pick = Almaz , Pick = Alır )

Tmm Bütün CVp ler işe yaradı ama Wolfa Pill Basması için Hangi seceneği seccez onu bilmiom :S

Yukarı Alt