Melik demiş ki:
Frequency demiş ki:
SoGood demiş ki:
Not olarak söylemekte fayda var.Bu sıralar eğer premiumunuz yoksa isrobotta banlanma oranı yükseldi :detective:
Aynen 7 gün bloke edildi charım şimdi ama o kadar kişi arasından beni bulmaları :roll:
Banlanmamanın tek yolu düzenli olarak silk almak :oldie:

Rastgele banı sallıyolar ne charlar gördük içinde 3k silkle banlandı. ^^

Melik demiş ki:
Frequency demiş ki:
SoGood demiş ki:
Not olarak söylemekte fayda var.Bu sıralar eğer premiumunuz yoksa isrobotta banlanma oranı yükseldi :detective:
Aynen 7 gün bloke edildi charım şimdi ama o kadar kişi arasından beni bulmaları :roll:
Banlanmamanın tek yolu düzenli olarak silk almak :oldie:
Konulara baktığımda silk alanda banlanıyor...isrobottan sbot'a mı geçsek ?Ama iSroBot kolay ve kullanışlı bırakmak istemiyorum..27 Aralıkda karakterin 7 günlük banı kalkıcak iSroBota devammı etsem :)

şöyle bir sorum olacaktı benim bot ayarlarım yapılı ve suanda kasırom 23 aralık sabah 8 itibarı ile benim botumcan credi gitmeyecekmi acaba

bana yardım edin arkadaşlar ya ne zamandır oynamıyordum bugün girmek istedim botu kurdum exe dosyasını çektim oyunun kurulu oldugu yere attım hepsini parmaga tıklıyorum aşagıya atıyor tekrar tıkladıgımda oyuna girmiyor acaba ne yapabiliriz bu konuda ?

karems demiş ki:
bana yardım edin arkadaşlar ya ne zamandır oynamıyordum bugün girmek istedim botu kurdum exe dosyasını çektim oyunun kurulu oldugu yere attım hepsini parmaga tıklıyorum aşagıya atıyor tekrar tıkladıgımda oyuna girmiyor acaba ne yapabiliriz bu konuda ?
parmak alta gidince paramağa cift tıkla sro client yerini göstermeni sisticek gosterince oyunu çalıştırması lazım.

Melik demiş ki:
karems demiş ki:
parmak alta gidince paramağa cift tıkla sro client yerini göstermeni sisticek gosterince oyunu çalıştırması lazım.
bencede lazım ama çalıştırmıyor işte nerde yanlış yaptım anlamadım yeniden kurdum yeniden yaptım aynı parmaga çift tıklayınca ilkte yerini gösteriom daha sonra çift tıklayınca açılmıyor oyun neden olabilir acaba ?

evet normal clientle girebiliyorum ama bot u çektigim yerdeki clientle oyuna giremiyorum heryere baktım ama bi türlü çözümünü bulamadım :S

Yukarı Alt