Beyler 110 kredilik isrobot aldım gayet güzel aksıyodu hiç bi problem ypoktu .. yanlız sanırım 1 kredi bitince dc yedim acaba bi yeri işaretlemem mi gerekiyo Question

Kemalist demiş ki:
1 Kredi Bitincemi Yoksa Towna Dönüncemi ?
ben bot bilgilerini gösteri işaretledim .. 47 dakika kaldı haber werdi içeri gittim yemek yemeye 35 -40 dk oldu herlde geldim ..dc yemiş.. sanırım 1 kredi bitince .. towna dönmemişti .. kasma bölgesinde yemişş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1 Kredi Bitince Dc Ye Gibi Bir Şey Söz Konusu Değil Rolling Eyes

Kemalist demiş ki:
1 Kredi Bitince Dc Ye Gibi Bir Şey Söz Konusu Değil Rolling Eyes
o zaman şans olmalı Sad neyse bi daha giriyorum şimdi.. 2 saat sora görüşürüz Sad kredi bitincemi bitmiyincemi anlıcaz :)

oooo o zaman oyuna giremedigimiz sürelerdede kredi işliyo hea off bu kötü işte Sad

- Resim Silinmiş.

burdakilerden hangilerini işaretlemem gerekiyo ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Önce Topla Ve Paraları Toplama Hariç Hepsini İşaretleyecekin Şahsen Ben Öyle Yapıyorum...

Kemalist demiş ki:
Önce Topla Ve Paraları Toplama Hariç Hepsini İşaretleyecekin Şahsen Ben Öyle Yapıyorum...
çok saol .. ben şimdi parmagı açıp kapadım kredi gitmişmidir ?gece denicemde girmeye ..

sLy_FoX demiş ki:
Kemalist demiş ki:
çok saol .. ben şimdi parmagı açıp kapadım kredi gitmişmidir ?gece denicemde girmeye ..
Pc ye reset çek ozaman kredi gitmez ancak..
parmagı görev yöneticisi vs nerden kaparsan kapa pc yi restart yapmadıgın sürece kredi yer..

Yukarı Alt