1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İsroboT Yardım ...!

1. BrauN

BrauN Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar İsrobotta Oyuna giriyorum ayarları yapıyorum daha sonra pc i kapattıgımda siliniyor tekrar girdigimde ayarlamak zorundan kalıyorum savaleme gibi bişiyi yoqmu yardım pLs

2. L_e_g_e_n_D

L_e_g_e_n_D Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devrimci
    İsrobot ta save die bişi yok fakat pc ye cafelerde olduğu gibi deepfreeze yüklersen tekrar ayar yapmak zorunda kalmassın.Deep freeze ne diye sorucak olursan açıklıyım.
    Deep Freeze : Deep Freeze ile bilgileriniz artık asla bozulamayacak. % 100 korunarak herzamanki gibi kalacak. Nasılmı bu programı bilgisayarınıza kurduğunuz halde nasıl kurduysanız ne olursa olsun bilgisayarınız bir dahaki açılışta eski haline dönüyor. Temiz ve sorunsuz bir sistemi o şekilde dondurup, virüs, worm veya yalnışlıkla silinen bir sistem dosyası bilgisayarlarınıza zarar veremez. Ayrıca sizin tek sürücünüz varsa ve bazı doc excel dosyaları gibi depolamanız gereken dosyalar varsa program sanal bir sürücü açarak ve o kısma dokunmayarak gerekli donma işlemine devam ediyor ve bu büyük bir kolaylık sağlıyor.
    60 Günlük full aradım fakat bulamadım ama 2 ayda uzun :mrgreen:
    http://rapidshare.com/files/71429086/DeepFreezeSTDEval.exe kendim uptade ettim programla ilgili soruların olursa söyleyebilirsin. extraokk

3. BrauN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım Ne Demek Bu şimdi Biraz Daha Açık KonuşurmusuN ?

4. L_e_g_e_n_D

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devrimci
    Deep freeze kuruosun, botun ayarlarını yapıosun, ondan sonra ayar yapmaya gerek yok çünkü deep freeze açıkken yapılan ayarları kayıt edıo ve pc tekrar açtıgında bilgiler kayıt olmus oluo. Fakat deep freeze kapalı iken yaptgın işlemler kayıt edılmıceği için silinio extraokk

5. BrauN

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dielim müzik falan indirdim onlar silinirse onları nasıl yapacam ! Rolling Eyes

6. L_e_g_e_n_D

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devrimci
    deep freeze açıp restart at makinana yükle.Anca öe yoksa silinir. extraokk