- Resim Silinmiş.
Arkadaşlar öncelikle herkese slmlar benim sorunum şu benim bot kasarken noiseyi koşmayı falan güzel kullanıyor ama jangan cavede military kampları falan geçerken basmıyor bu durumdada kasma noktasına gelince peşinden epey bi mob getiriyor wiz oldugum için anında yatıyorum lütfen bi yardım edin yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekür ediyorum iyi forumlar :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dostum Sen Cave e nasıl gidiyon ben bi türlü gidemiyorum :S bu arada benimkide şehir de koşu basmıyor bi yardımcı olurmsun teşekkürler...

Arkadaşlar kasma alanına giderken elinde bard olursa sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Yada şehirde iken bu ayarları yapıyorsanız ve botunuz itemleri bankaya atıyorsa ayarları kasacağınız yerde yapın çünkü değişecek olan silahlardan birini bankaya atıyor ...

Bİ DE BEN SORİM MR POSEİDON BENDE SENİN GİBİ WİZ BARDIM AMA BENİM Kİ HİÇ BASMIO SENİN GİBİ AYARLADIM

Beyler Bende Silahı Degistirmiyor Bütün Ayarlar Yapıldı Fakat Degistirmiyo Delirecem Ya :SSS

Keşke sbot kredili olsada kredili kullanmak isteyen arkadaşlar tadını alsanız.Şimdi koordinatada gidebiliyor.

ya yeni versiyonda da ılk kurduğumda basıyordu oldu şehre gitti gelmedi bot geri kasma alanına herşeyi işaretli arkadaşlar jangan cavede kasıyorum 94 lerde ama bot gelmıyor ellerımle gerı getırdım bu seferde buff basmadan dalıyor ve usning bilmem ne weapon diyor clericle sadece normal atak yapıyor yardım pls

Yukarı Alt