Arkadaşlar bot şifremi unuttum gizli soru ile değiştirme ihtimalim varmı gizlisoru ve yanıtını biliyorum ?

~!BRaH!M~ demiş ki:
gizliye gerek yok ordan sekmelerin birinden değişiliyor ... şimdiki pw .. yeni pw .. onayla yeniyi değişiyor..
Arkadaşım konuyu dikkatli okuduysan şifremi unuttum yazısını görmüştürsün. yinede bilgi için sağol :)

~!BRaH!M~ demiş ki:
LegendTurk demiş ki:
~!BRaH!M~ demiş ki:
gizliye gerek yok ordan sekmelerin birinden değişiliyor ... şimdiki pw .. yeni pw .. onayla yeniyi değişiyor..
Arkadaşım konuyu dikkatli okuduysan şifremi unuttum yazısını görmüştürsün. yinede bilgi için sağol :)
pardon :(
pardon demene gerek yok usta bak şimdi ben mahçup oldum :) asıl benden sana pardon :D

~!BRaH!M~ demiş ki:
LegendTurk demiş ki:
~!BRaH!M~ demiş ki:
pardon :(
ewet degiştirebilirsiniz. itemshops.com adresinden live chat bölümüne girin, ve oradaki yetkili ile konuşun. e-mail we gizli soru bilgilerini dogru werirseniz, 24 saat içinde e-mail inize pw niz yenilenmiş olarak yollanir.

hadi be off off :( ben bunu bilmiyodum 180 credilik isro botum gitti şifreyi unuttum :D o zmnlar sro ya yeni başlamıştım 3 sne önce bilmiyodumm :D :D nese çok thx örenmiş oldum...

Yukarı Alt