1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

isrobot ile çift char açmanın başka bir yolu

1. d3n1z_44

d3n1z_44 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün gscihan ve diğer arkadaşların isrobot ile çift char açma işini yapamadım bende başka bir yöntem denedim oldu.Bu yüzden bunu iyi yada kötü paylaşmak istedim umarım bu sorunu yaşayanların işini görür. :) Baştan söylüyorum lütfen saçma-sapan mesajlar yazmayın ör:"günaydın-yenimi buldun-hiçmi aklına gelmedi-" vb. mesajlar yazmazsanız sevinirim işini görebilen olursada teşekkür etsin yeter :coffee:

Önce bilgisayarınızda herhangi bir oturum açık değilse yani bilgisayarınızı açtığınızda herhangi bir oturum yoksa 2 tane oturum açın ve bunlar administrator tipi(yönetici) olsun.İkisinede bir şifre verin.Bir tanesinde charınızla girin bota koyun.Sonra başlat/oturumu kapat/kullanıcı değiştir seçin ve karşınıza gelen 2 seçenekten diğer oturumunuzu seçin.Bu oturumdan silkroad klasörüne gidin daha sonra loadere sağ tıkla/farklı çalıştır/oradan alttaki seçeneğe tıklayarak orada bulunan kullanıcı adlarından 2. oturumuzun adını seçin ve aç deyin(bazılarınız diyebilir "yapmadan denesek olmazmı?"siz bi deneyin ben öyle yaptım oldu o yüzden :)) neyse daha sonra 2.oturumda loaderinizden charınıza girin bot ile kasan charınızın exp auto pt sini ayarlardan yapınki tekrar kullanıcı değiştirmeyelim :) pt atın bi kenara geçin ve botunuzun auto training vs. sönmeden kassın arada bir canınız sıkılırsa kullanıcı değiştirin bi ona bakın bi ona x)
    NOT:Ayrıca bu yöntemi bi charınızı stall a bırakıp diğeri ile lv kasarkende uygulayabilirsiniz ben sadece isrobot ile nasıl kullanıldığını vs. anlattım :)

İyi Forumlar...[extraloob ailesi]

2. cheng_xiao

cheng_xiao Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha fatal error veya serıous error hatası werıp werıp duruyo bıseyı adam akıllı yapamamıssınız be :@

3. black_gold

black_gold Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    TüCcCaR
    deneyen yokmu başka

4. d3n1z_44

d3n1z_44 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben denedim çalışıyor ve 2 gündür bi oturumda bot diğerinde farm char kasıyor..