ben össye hazırlanıcaz.ve çarın 1 sene boyunca bi köşede durmasını istemiyorum.sbot id-pw satılmıyor satanlarda kazıklamaya çalışıyor.o yüzden srobot kullanıcam kafama yatarsa birkaç duyum aldım srobotta banlananlar oluyormuş bot politikası yüzünden bu doğru mu birde sizce kullanmalımıyım?Önerilerinizi alabilir miym?

ortalama 3 yıldır kullanıyorum ve ban yemedim. çevremedeki kişilerde kullanıyor ban yemedi :) Sanırım srobot olduğu zaman silk bulunması avantajı var. tabi forumda silk olduğu halde ban yiyende olmuş.

bi kaç bişi sorucam sana izin veirsen snn pcdeki sro klasöründe sroerrorsnder silinik mi?hackshield klasörü normal halde mi yoksa adını değiştirdin mi ve birde botun ayarlarında gmi görünce dc ol fln seçenekleri var ya onları kulanıyor musun sanırım 4 seçenek var onnla ilgili hangilerini kullanıyorsun?aylık olarak mı kullanıyorsun?ve de mümkünse ayarlarından ss alıp bana gönderir misn?.ssi atarsan pm olarakta atabilirsin.teşekkürler

yok. silmedim hiç bi dosyayı sölediğin seçeneklere gelince. Gm yi görünce dc Olma. işaretli sadece.

Yukarı Alt