arkadaslar bende error werip duruo bu neden olabilir acaba ??
tbot kullanıodum onceden ..

tmmdır arklar duseldı..

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
JasonWalker bunu hep güncelleyeceğine göre global yapıyorum... Wink ve.. herkes artık bot geldimi gelmedimi diye sormasın burdan takip edersiniz..

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Jason birde rapidshare link koyarsan daha iyi olur...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
aslında duyuru olsaydı daha iyidir EXL abi herkes botu soruyor hepp gördükleri halde.. :lolmuch:

ya ben kaç kez indirdim kurdum cilentte cıkıyor sonra sag tıklayıp start diyorum nie acılmıyor bana bir yardım edin ya botum bosubosuna diyor ya

lütfen yardım edin yaaa morator arkadaslar botu kuruyorum sonra parmak işaretine tıklıyorum sagda cıkıyor statart diyorum cilent cıkıyor sonra onuda tıklayıp ac diyorum acmıyor oyunu ya

sonra yeniden start diyorum kum satti cıkıyor azcık acılmıyor neden ya lütfen yardım edin

ALIN SİZE BERBAT Bİ HABER BOT UN BU VERSİONU NPC LERDE İNANILMAZ TAKILIYOR BLACKSIMIHT E GİDİYOR YARIM SAAT BEKLİYOR TAMİR YAPMIYOR FELAN AMA CANAWAR GİBİ KASIYOR BU SORUNA ÇÖZÜM GELDİYSE BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOooOoOoOk tsk. ederim... extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer popcorn popcorn popcorn popcorn

YA BU YAZDIĞIM HATAYI ÇÖZÜMÜNÜ ARASTIRDIM BULDUM AMAAAAAAA Mad Mad Mad
BENDE OLMUYOR NASIL MI BULDUĞUM ÇÖZÜM SU YANİ OKUDUĞUM BOT UN NPC LERDE AŞIRI TAKILMASI WEDE REPEAİR YAPMAMASINI SÖYLE ÇÖZÜYORUZ BOT ÇAILSIRKEN TOWN DAYKEN İLK BAŞTA BLACSMİHT E GİTTİĞİNDE BİZ YALNIZCA BUY/SELL E TIKLIYORUZ İŞTE BENİM BOT BURDA PATTT DİE ATIYOR SONRA POTCUDADA AYNI İŞLERİ YAPIORUZ BUY/SELL DİORUZ POT UMUZU BOT DA YAZDIĞIMIZ KADAR ALIYORUZ NİEYSE BENİM BOT BLACSMİHT DE ATMASA BURDA ATIYOR =)SONRA ATÇIDADA AYNI ŞEYLER EN SON DÜN BENİM BOT REPEAİR YAPTIRDIM POT ALDIRDIM SİMDİDE ATCIDA HEP HEP ATIO YA =( OFF DELİ OLCAM HALBİKİ ATAMASA BİDAHA TOWN CEKTİĞİNDE YAPTIKLARIMI YAPCAK BENDEDE O HATTA KALMIYACAKTI.İNŞ. SİZDE ÇALISIR BU YÖNTEM.HIII BU ARADA BENİM GİBİ ATIOSA PC NİZ MECBUR YENİ UPDATE BEKLİCEZ BEYLER... popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn <<<<<<<MISIR YEMEYİ SEWİORUM :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

whitedewil demiş ki:
YA BU YAZDIĞIM HATAYI ÇÖZÜMÜNÜ ARASTIRDIM BULDUM AMAAAAAAA Mad Mad Mad
BENDE OLMUYOR NASIL MI BULDUĞUM ÇÖZÜM SU YANİ OKUDUĞUM BOT UN NPC LERDE AŞIRI TAKILMASI WEDE REPEAİR YAPMAMASINI SÖYLE ÇÖZÜYORUZ BOT ÇAILSIRKEN TOWN DAYKEN İLK BAŞTA BLACSMİHT E GİTTİĞİNDE BİZ YALNIZCA BUY/SELL E TIKLIYORUZ İŞTE BENİM BOT BURDA PATTT DİE ATIYOR SONRA POTCUDADA AYNI İŞLERİ YAPIORUZ BUY/SELL DİORUZ POT UMUZU BOT DA YAZDIĞIMIZ KADAR ALIYORUZ NİEYSE BENİM BOT BLACSMİHT DE ATMASA BURDA ATIYOR =)SONRA ATÇIDADA AYNI ŞEYLER EN SON DÜN BENİM BOT REPEAİR YAPTIRDIM POT ALDIRDIM SİMDİDE ATCIDA HEP HEP ATIO YA =( OFF DELİ OLCAM HALBİKİ ATAMASA BİDAHA TOWN CEKTİĞİNDE YAPTIKLARIMI YAPCAK BENDEDE O HATTA KALMIYACAKTI.İNŞ. SİZDE ÇALISIR BU YÖNTEM.HIII BU ARADA BENİM GİBİ ATIOSA PC NİZ MECBUR YENİ UPDATE BEKLİCEZ BEYLER... popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn <<<<<<<MISIR YEMEYİ SEWİORUM :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
bende de hep atıo

Yukarı Alt