Arkadaşlar ben isrobot hesabına sahip değilim ama multiclient özelliğini kullanmaya çalışıyorum o free benim Yan charımı kasmam için 79 Lv e girmem gerekior ilk önce ezik charıma giriyorum onda bi problem yok sonra 2.srodan 79 lv acıyorum ona gırıyorum karakterı secıp start diyorum sonra ne güzel giriyo falan derken tam hareket edicem !!!!DC!!!! sonra ana bacı sövüyorum tabi :D

Bir sitede bunun için çözüm yolu okumustum 1. sroyu orjinal den [NORMAL SİLKROAD] 2.sini isrobottan girin diye onuda denıyorum gene yok gene 2. char dc 1. sapa sağlam :( :(

Adminler , arkadaşlar lütfen sesimi duyun acil yardıma ihtiyacım var :( :buddha: :buddha: :buddha: 8O 8O

[ßu arada isro bot hariç baska bir multiclient programıda olabilir lütfen bakın arkadaşlar acil yardım lazım.... ]

Görev yöneticisi-İşlemler'e gir ne kadar sro client varsa hepsini sonlandır ve srobottan gir ikisine de.

Çözüm : 1.sroyu normal clientten aç
2.yi bottan aç[ama start der demez parmağı kapat] ßöyle yapınca dc olmuyor 2010 da yazılmış bir çözüm yolu :D Baska bir sitede gördüm :thumbsup: :beer:

Yukarı Alt