hmm süpersin dostum saol bilgilendirme için aslında yetkiller tarafından global yapılsa daha iyi olur böylece herkes öğrenir.

bot şuan potion satın almıyor potçuya gelip tıklıyor ama buy-sell yazısına tıklamıyor nedense..,
ayrıcada hssiz açıyor 2. oyunu ve sonrasını umarım karakterlerde ban sorunu olmaz..

otoloqin kullanmiyorum bilmiyorum calisiyormu ama normal kasiyor biraz lag yapıyor bot yoksa catir catir yani.

sahipziz demiş ki:
bot şuan potion satın almıyor potçuya gelip tıklıyor ama buy-sell yazısına tıklamıyor nedense..,
ayrıcada hssiz açıyor 2. oyunu ve sonrasını umarım karakterlerde ban sorunu olmaz..
Hs sic açıyorsa banlanma durumu cok yuksek daral: :cry:

c4b4L demiş ki:
o ne dmk yahu ?
2. charı Hack Shield olmadan açıyor. Eğer Joymax kontrol ediyorsa oyuna hack shiledsiz girip girmeyenleri ozaman girenlerin hepsini haftaya ban listesinde görebilirz daral:

Xreleave demiş ki:
c4b4L demiş ki:
o ne dmk yahu ?
2. charı Hack Shield olmadan açıyor. Eğer Joymax kontrol ediyorsa oyuna hack shiledsiz girip girmeyenleri ozaman girenlerin hepsini haftaya ban listesinde görebilirz daral:
botda calışan car 5 dakka çalışıyo ondan sonra baglantıyı kesiyo yardım

herkesde ayni sorun war yeni bot surumunu takip ediyorum ama cikaricaklar gibi deiller. cikartirlarsa son hizla koyarim buraya.

Yukarı Alt