1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

iSro Sistem Private Server

1. ramazan622

ramazan622 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,

Öncelikle herkesin Ramazan'ı mübarek olsun . Direk Sorumu sormak istiyorum sizinde zamanını daha fazla almamak adına .

En Geç Ramazan Ayının Sonuna Kadar Kendi Private Serverimizi Kurmayı Planlıyoruz . Sunucu Derdimiz Yok . Server'a Özel Kasa Hazırladık .

Benim Aklımda 110 Cap Server açmak geçiyordu , fakat aklıma diğer serverlardan farklı olmak adına başka bir fikir geldi .

120 Cap 13 Degree DB'ye İlk Olarak 100 Cap olarak açılış yapmak .
    100 Cap : Alex ve Jupiter Kapalı , 110 Cap : Jupiter Kapalı , 120 Cap : Bütün Map Açık .
    Mesela ; Ramazan Ayının Sonunda Açılsak Yaklaşık 3-4 Ay 100 Cap Olarak Devam Etse Server
    Sömestr'e Kalmadan Server'ı 110 Cap 11 Degree Yükseltiriz . Kademeli Olarak Sonra 110 Cap 12 Degree
    Daha sonrada 120 Cap 12 Degree gibi . Bu Şekilde 100-110-120 Cap Serverların Keyifini Bir Serverda
    Almanızı ve Emeğinizin Her Alanda Karşılıksız Kalmamasını Amaçlıyorum .

Sadece Cap ve İtem Lv Hususunda Değil İtem Mall Konusundada Bir Yenilik var Aklımda .
    Her Hafta 1 Dress . Server Açıldığı Hafta İtem Mall'da 1 Adet Dress Olucak .
    Her Hafta 1 Dress Eklenicek . Tabiki Playerların Oyuna Sunularak .
    Bunun Gibi Birçok Yenilik var Aklımda . PvP veya Event Room Eklemeyi Planlamıyorum .
    PvP : DW South
    Event : DW South
    Job War : DW East olabilir .
    Job Sistemini ister iSro sistem ister Eski sistem Hangisini Arzu Ederseniz Öyle Ayarlarız .

İtem Konusuna Gelince . İTEM SATIŞI KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE OLMAYACAKTIR .
    Sadece Silk Satışı Olacaktır . Duruma Göre VIP veya Rütbe Satışıda Olabilir .

Benim Aklımda Private Server bu , eğer eklemek istediğiniz bir husus varsa Öneri veya Görüşlerinize açığım .

İyi Günler​

2. __XseveN__

__XseveN__ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rütbe satışı saçma , herkes görevle yapmalı. Umarım güzel server olur.
    İyi forumlar.

3. kinqsbovv

kinqsbovv Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hani bide acıpda reklam yapsanız oda güzel olurdu :)

4. Apprehension

Apprehension Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    eger böyle bi server açılcaksa süper olur ama haftalık 1 dress yerine tüm dressler açık kalsın daha iyi eskisi yenisi
    ayrıca bence rütbe satşı çok saçma emek serveri olcaksa bencede herkes görevle yapmalı
    güzel server olur inşallah iyi forumlar.

5. ramazan622

ramazan622 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rütbe Satışından Kastım Senior General veya Baron değil . Kişiye Özel 8 Haneli Rütbeler . Tabi Olucak diye bişey yok sadece fikir

Şuan sadece fikir almak istedim .