Arakdaslar Isroda Athens Bolumunde 81 lwl Sword kalkancı CArım vardır. 73 lwl de Blade 76 lwl de fıre 75 lwl de Lıghtıng 70 lwl Colddur Skıllerı Boyledır Itemlerı suanda ıı degıl ama Duzeltıcem VIP accountla Takas etmek ıstıyorum 85 ustü Olması Cok ıı olur.. msn adresım mailto:[email protected]

Yha Ben Teklıfımı Yaptım Ama Oyun Ztn 1-2 gun ıcınde Acılcak Kapanma Sebebıde Yenı SErver Geldı O seRverın Media Pk sı 2 serverıda gostercek hem fembria hem ecsro oyuzden suanda SErver'i Duzenlıyorlar BEnım Teklıfım Bu VIP CAr ARıyorum...

Üzgünüm Format attırdım bugun bılgısayara oyuzden Resımler yok en kısa zamanda KOyucam..

sen çarın resmini çek koy zor iş deil print scrınt e bascan o kdar upload etcen başka fortmatla alakası yok sen koy ona göre insanlar bişe desin

yoksa konu Klitt plsss

Buldum Ama takas Degıl Satttm 400 mılyona xD sımdı isroda Ortak car aıyorum 400 mıylonun 300 mılyonuna Sılk 100 mılyonada Gold cekcem ama bu yapıcaklarımı ortka oldugum cara ypaıcam Haberınız olsun Extraloob guvencesıyle Yanı :)

maskrod demiş ki:
Buldum Ama takas Degıl Satttm 400 mılyona xD sımdı isroda Ortak car aıyorum 400 mıylonun 300 mılyonuna Sılk 100 mılyonada Gold cekcem ama bu yapıcaklarımı ortka oldugum cara ypaıcam Haberınız olsun Extraloob guvencesıyle Yanı :)
charın dişleri bile sun galiba :mrgreen:

Extacy demiş ki:
maskrod demiş ki:
charın dişleri bile sun galiba :mrgreen:
Koptum Modum Koptum Altıma Ettım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:):) arkadaslar Carınn ustunu ful +7 Yaptım elındekıde 80 +8 sword 80 +7 Shield :) rınglerıne kadar +7 yaptım bu bana 985m ye patlatı
:):) 985m ztn 200 mılyondan fazla daha da fazla ıcıne 1000 silk cektım ztn presı var plus kasada var 1 tane 10 11 tane kanat sapka felan var sılk seyı ve petı var Cok ucuza gıttı ama ıcındekılerle soyuk oalrak 100e verırdım ne sişlkli nede Prelu ama yapmadım 400 e verdım dedıgım gıbı ortak arıyorum 400 mılyonu yatırcagım car ama Extraloob guvencesı olması laızm ben yatırcam sılk alcam
adam alıp kacmıycak :)
Okan Abının gnwc Yarısması ne oldu bılen varmı varsa Solesın :D Merak Ettım gıttımı acaba

Yukarı Alt