arkdaşlar botum salaklaştı iyice normal kasarken towna dönüyor ve ardından BlackSmith[Silahçı] e gidiyor orda arrowlarını alıyor tamirini yapıyor pencereyi kapatıyor yenden giriyor cıkıyo yenden giriyo bu böyle mudahele edene kadar dürüyor + birde Banka ve silahcı arasında dolaşıyor ama bir türlü potları alıp kasma yerşne gitmiyor? neden yapabilir yorumlarınızı bekliyorum :beer: :headbang:

Denediklerim;
- isro botu yenden kurmak
- son versiyonunu yeniden indirmek
- oyunda her takıldığında 5-6 kere oyuna girmek

... Ama yinede düzelmedi.

ve bu olay birden bire oldu hiç bi bot ayarını değiştirmemiştim :roll:

Buyrun buda ayarlar
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
valla galiba isro bot un bu sürümünde birşeyler var bendede habire silahçıya gidiyo kapıya gidiyo geri dönyo açıyo bakıyo kapıyo gidiyo gene geliyo ama 3 kere geliyo sonra kasmaya gidiyo böle idare ediyom :D

Morwena demiş ki:
Bir kere Vista işi bozuyor :(
Vista herşeye maydanoz oluyor zaten. Tbot'ta trainshow'u engelliyor.Daha doğrusu extra bir dosya istiyor. Oyuna girdiğinde Tbot'ta start'a basınca masaüstü , skiller gözükmez. :?
pfffff , görüntüsü ve içeriği güzel diye kullanılıyor,ama bi o kadar da kullanışsız geliyor bana. :|

Morwena

Buralıyım
A.T.P demiş ki:
Morwena demiş ki:
Bir kere Vista işi bozuyor :(
Vista herşeye maydanoz oluyor zaten. Tbot'ta trainshow'u engelliyor.Daha doğrusu extra bir dosya istiyor. Oyuna girdiğinde Tbot'ta start'a basınca masaüstü , skiller gözükmez. :?
pfffff , görüntüsü ve içeriği güzel diye kullanılıyor,ama bi o kadar da kullanışsız geliyor bana. :|
abi Sistemin harika olucak ha o zaman Vista kullanmak gerekicek haşa kullan.
Örn;4 gb ram ve üstü - 512 harbi bir ekran kartı 8800 gt 3850 hd ATI gibi , işlemci 4 çekirdek
Bu sistem olursa kullan Vista nı ama 1-2 gb rami var Vista kullanılmaz !

hoca sagda ustteki resimde canta fullenince towna don demi$in. cantan full mu oluo alisveris yaptıkdan sora ? arrowlar yer kaplayaßilr ondan olaßilr belkide ?

ya yok ne alaka çantayla zaten çanta boşalınca dönüyo towna arowları alıo hep aynı yerde duruyo bi açıo bi kapatıyo

Nedenini bilemiyorum ama Loaderle bir char daha açıp stalla koydum ve bot artık takılmamaya başladı :| :roll:

Bot Genelinde Sorun Var Sanırım Herkes Senin Dediğin Şeyi Şikayet Ediyor

valla bendede aynı sorun oluyor kontrol ediorum char silahçıda tamirde oluyor o ara 1 tane return scroll kullan sorun geçiyor.(%100 çözüm değil ama bende işe yarıyor)

Yukarı Alt