1.
yere dusen her turlu parcanin bulundugu ayri klasor var. "Class" kismindan ve onun altinda ona benzeyen diger kisimdan ayni secenekleri secerek o kisimdaki ayarlarimizi yapiyoruz.
- Resim Silinmiş.

2.
her kisim bittikten sonra diger kisima gecmeden once "Save Edit" yazan yere tiklayin. Diger butun secenekleri ayarladiktan sonra en alttan "Save Settings" kismina tikliyoruz. ve hersey duzene giriyor.
- Resim Silinmiş.
/////////////////////////
ayrica bu kisimda; "Pet Pick" yazan yerin yan tarafindaki 3 secenekten, yanimizdaki hayvanimizin(maymun, sincap, tavsan) hangilerini toplamasini istedigimizi seciyoruz.

Bunlarin disinda Loop sekmesinde en alttaki Auto Store Item seceneginin secili olmasi gerekli.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya ben bu filtre ayarini bir turlu yapamiyorum Sad maymuna para ve item adamada curst heart gorevini toplaticam bir turlu yapamiyorum Sad yardimci olursaniz sevinirim...

darbe demiş ki:
ya ben bu filtre ayarini bir turlu yapamiyorum Sad maymuna para ve item adamada curst heart gorevini toplaticam bir turlu yapamiyorum Sad yardimci olursaniz sevinirim...
Pet'in settings bölümünden sadece gold ve items seçeneklerini işaretle.

Botun filter sekmesinden Class:Task prop yapıp çıkan bütün görevleri pick olarak işaretle.

Böylece istediğin yapılmış olur.

A.T.P demiş ki:
darbe demiş ki:
Pet'in settings bölümünden sadece gold ve items seçeneklerini işaretle.

Botun filter sekmesinden Class:Task prop yapıp çıkan bütün görevleri pick olarak işaretle.

Böylece istediğin yapılmış olur.
yardimin icin tesekkurler bende hepsi pick diye isaretli Idea dediklerini yaptim bu sefer herseyi aliyo Sad

@darbe

Pet settings :
Gold ve Equipment işaretli
Other items işaretli değil

Botun filter ayarları :

> Class : Task prop
> Hepsini seç
> Set pick : Pick
> Save edit
< Save setting

A.T.P demiş ki:
@darbe

Pet settings :
Gold ve Equipment işaretli
Other items işaretli değil

Botun filter ayarları :

> Class : Task prop
> Hepsini seç
> Set pick : Pick
> Save edit
< Save setting
olmuyor:((( auto store itemide isaretliyom herseyi yapiyom isaretlesemde isaratelmesemde toplamiyo Sad
Sad

RoyalFlush

Bilgiliyim
yeni versiyon gelince toplamamaya başladı eskiden bir şekilde toplatıyordum

şimdi dediklerinin hepsini yapmama rağmen yinede toplamıyor Crying or Very sad

str tab int tab ve elixirları çok güzel topluyor ancak tüm taskproptakileri işaretlememe rağmen pre torbalarını görmüyor

a4_tech demiş ki:
yeni versiyon gelince toplamamaya başladı eskiden bir şekilde toplatıyordum

şimdi dediklerinin hepsini yapmama rağmen yinede toplamıyor Crying or Very sad

str tab int tab ve elixirları çok güzel topluyor ancak tüm taskproptakileri işaretlememe rağmen pre torbalarını görmüyor
BOT klasörünün içinde Conf dosyasında filterpropName(Character).pf adlı dosyayı excel ya da access ile açıp prufication seed ekledikten sonra alması için V işaretlemeyi dener misin ?

bboy41 demiş ki:
tablet nasıL toplatabılırm yardm plz :lolmuch:
botun ayarlaro gozumun onund eolmadıgı ıcın pek hatırlamıorum ama buyuk bır ıhtımalle TaskProp olması lazım oraya gırıosun 1 bolumdekı tablete shift e basılı tutarak tıklıosun daha sonra acasagı dogru ındırıosun sonuncuya kadar hepsı ısaretlenmıs oluoo sonrada set pick bolumunden pick e tıklıosun tabletlerın hepsı toplanmıs oluoo extraokk

Yukarı Alt