1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

isro bot da wizard lar neden yaratığa uzaktan wuramıyor?!!!

1. whitedewil

whitedewil Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YA BEYLER BEN WİZARD KASIYORUM (İMZADANDA BELLİDİR) AMA NEDENSE BUG MUDUR NEDİR YARATIĞIN ÇOOK YANINA GELİP NUKE ATIO YANLIŞ ANLAMAYIN AMA DELİ OLCAM PARAYLA BOT ALDIM PARASIZ WİZARDLAR BENDEN UZAKTAN WURUYOR ADAMLA AYNI LWL IM AYNI SKİLLER BOT LAR FARKLI ANLAMIYORUM PARALI BOT PARASIZDAN DAHA AZ ÖZZELİKLİ ZATEN T-BOT U ESKİSİ GİBİ KURABİLSEYDİM BIRAKMAZDIM HERNEYSE GELELİM SORUNA VE 2. SORUNUMA YARATIĞA DALIYOR Kİ TEK ATIYORUM BİRAZ BEKLİYOR 2SN FELAN AMA NEDENSE DİĞER BOTLAR ARTIK T-BOT MU ISROBOT MU BİLMEM PAT DİE DİĞER YARATIĞA DALIYOR İÇİM İÇİMİ YİYOR ANLAMADIM YAPAMADIM GİTTİ ISROBOT HAKKINDA DENEYİM SAHİBİ KİŞİLERE SÖLÜYORUM BİR YARDIM EDİN LÜTFENNNNnnnn... popcorn popcorn popcorn hmm hmm hmm

2. selo_c4

selo_c4 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakından vuracağını sanmıom ya bi skill vardır uzaktan vurmayı sağlıyan yada lag dan falan öle oluodur yoqsa arada fark yoq

3. whitedewil

whitedewil Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abicim yazı olsun topic dolsun die açmadım yani hem şunu da sana hatırlatim bu sorun saat sabah 5 de felan da war aksam saat 12:00 dada üstelik lag olduğunda anlıyacak kapasitedeyim Razz Razz
    sadece gördüklerim bunlar halada öle yapıyor