Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
_aLy_ demiş ki:
loader a tıkladıımda "could not find the DLL x33.dll" hatası alıyorum
hem silkroadin icine hemde silkroadin içinde bot diye klasör olustur ve onun içinede dosyalari kopyaladiktan sonra bot klasörüne giriceksin. ve ordan calistircan.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xTremede Bölüm Mü Yok ,Yoksa Ben Mi Göremiyorum ?

kurulumu biraz daha acik aciklayan olursa sevinirm (turkcem biraz kitt ta ondan )
tsk etim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu Crack Jasonun Dediği Gibi Kalıcı Olabilir . Forumlarında Cracki Beta Olarak Nitelendirmişler . Ben Birisini Bulup Sabit Yaptırayım Konuyu :lol: Rolling Eyes

ben ilk defa srobotu kullanacam hep tbot kullanıyodum crackli olanı :lol::D
bunu ayarlarının nasıl yapıldığını açıklayan bi topic varmı. aradım ama bulamadım.. yardım pls

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BeBeT0 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Bu Crack Jasonun Dediği Gibi Kalıcı Olabilir . Forumlarında Cracki Beta Olarak Nitelendirmişler . Ben Birisini Bulup Sabit Yaptırayım Konuyu :lol: Rolling Eyes
Bence Kalıcı Degil Dosyayı İnceledim Aynı Tas Aynı Hamam 0x33 Server Den Baglanıyo gömler kesin

Boşver Yinede Millet Kullansın Bir İki Saat GodOfWar A Söyledim Halledecek Şimdi

ps : bende çalışmasada eline sağlık deswa

Kullanim :

- Srobotu indirin silkroad klasörünüzün içine bot diye bir klasör açıp onun içine kurun

- Cracki indirin silkroad klasörünün içine x33 diye bir klasör açıp crackin içindeki 2 dosyayı onun içine atın ( x33.dll ve loaderi )

- İlk önce bot klasöründeki parmağa tıklayın sağ alta işareti çıkacak ona sağ tıklayıp start game diyin client soracak silkroadn içindeki clienti seçin oyun açılacak oyun şifre ekranına gelince oyundan exit diyerek çıkın.

- Sağ alttaki parmak işareti kalsın kapatmayın

- x33 klasörünün içindeki loadere tıklayın oyun açılmaya başlayacak şifrenizi kullanıcı adınızı girip login olun home ile borun menüsünü açıp ayarlarınızı yapın ve kasmaya başlayın...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt