KavaLyE demiş ki:
öyLe bir pis huy edinmiş ne bolt alıyo ne kasma yerine gidio xD
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

skill ayarları yerinde gm ile ilgili seçenekler var orda en allta all loob activity yazıyo onu işaretle gider bolt u bilmiyorum

KavaLyE demiş ki:
Kavalye,seni bi daha uyarmayacağım.Üyelerin sorunlarıyla alay ettiğini görmeyeyim.
Ya yardım et ya da git off topic'te takıl Exclamation

Sorunun çözümü :

> Auto training bölümünde Loop all bot activity seçeneğini işaretle.Ayarların doğru ise kasma yerine gidecektir.

Bolt alması için de Loop bölümünde Buy arrow seçeneği var.İşaretleyerek ne kadar bolt alman gerekiyorsa yaz.

A.T.P demiş ki:
KavaLyE demiş ki:
Kavalye,seni bi daha uyarmayacağım.Üyelerin sorunlarıyla alay ettiğini görmeyeyim.
Ya yardım et ya da git off topic'te takıl Exclamation

Sorunun çözümü :

> Auto training bölümünde Loop all bot activity seçeneğini işaretle.Ayarların doğru ise kasma yerine gidecektir.

Bolt alması için de Loop bölümünde Buy arrow seçeneği var.İşaretleyerek ne kadar bolt alman gerekiyorsa yaz.

Bu seni hiç ilgilendirmiyor benim üyeye hitap edip etmediğimi nerden biliyorsun. Kimse ile dalga geçicek çağda değiliz .. Aklı başında insanız .. Bir daha bana amaçsız uyarılarda bulunma !

Bak adamsan uyarının niye yapıldığını anlarsın. Her girdiğin konuya gereksiz cümleler sarf edip yardım etmeden çekip gidiyorsun. Madem ki yardım etmeyeceksin insanlara saygın olsun. Saygı göster ki saygıyı hak edesin.

Site üzerinden satış yapıyorsun buna karışmıyoruz.Bişeyler yaparken etrafındakilere saygılı ol Exclamation

Morwena

Buralıyım
Kavalye bir Mod ile konuşuyorsun en azından saygılı ol biraz !

Mod olup olmaması bişi farketmiyor .. Saygı filan bunları öne sürerken ilk önce konuda bir saygısızlık örneği varmı diye araştır.

Yukarı Alt