arkadaslar işlemcimi sökep takarken tellerin birini bükmüşüm . düzelttim su anda calısıyor sorun yok.
ilerde sorun cıkarırmı bilgisayarcıya götürüp para vermeme gerek varmı ?

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
küçük bir ihtimal veri akışkanlığını zedeleyebilir.Eğer yapabiliyorsan düzeltmeye çalış ki bilgisayarcıda öyle yapacaktır.Cpu yu çıkarabildiğine göre bunuda yapabilirsin.Ama yok bulaşmıyim diyorsan sorun çıkarana kadar kullan sonrası yine bir çözüm alternatifi oluşturulabilir.

dişleri düzeltirken çok nazik ol bir kadın gibi davran Don juan de marco edasıyla.kolay gelsin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bacakları bende çok bükmüştüm sorun değil kırılmadıktan sonra hoş kırılıncada bir kuyumcuya götürürsün orada altın döküp bacağı yapıştırırlar 5 ytl ye falan Wink

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
extraloob demiş ki:
bacakları bende çok bükmüştüm sorun değil kırılmadıktan sonra hoş kırılıncada bir kuyumcuya götürürsün orada altın döküp bacağı yapıştırırlar 5 ytl ye falan Wink
altın işine mi girsek ne :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz bacak kırma işine girelim hemen bir bölüm açayım kırılan bacaklar yapılır hesabı ahahhaaa :lolmuch: Razz

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
extraloob demiş ki:
biz bacak kırma işine girelim hemen bir bölüm açayım kırılan bacaklar yapılır hesabı ahahhaaa :lolmuch: Razz
bkz: kırıkçı çıkıkçı sorunsalı :?!!!

Yukarı Alt