1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İSLAM IRKI !

1. kusurlu21

kusurlu21 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet sene 2012 :)) daha ortada hiç birşey yok tüm itemler tamam ,120 lvl geldi, 140 lvlı pilanlıyorlar + silkroad-R gibi yeni bir oyun sistemi ve web silkroad gibi yakında gelcek yeni bir oyun tarzı var. Ama bize 2008 de düğmesine basılan islam ırkının zevkini hala tattırmamakta direniyor joymax !
    Heleki önünde 2012 de gelcek ''blade & soul'' gibi büyük oyuncu kaybı sağlıyacak bir oyun dururken islam ırkının geciktirilmesi söz konusu bile olmamalı. s
    Sizin yorumlarınızı ve düşüncelerinizide merak ediyorum...

2. gocaman

gocaman Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    blade & soul demısın de kıme gore oyuncu kaybetdırır bence zaten sro kaybetcegını kaybetdı..blade & soul oynamam ben sahsen Sro dururken yane kayıp olarak dusunmemek lazım en olmadı oynıcaksamda bı yanda Sro hesabımıda ıllakı kasarım eger Srodan bıkmadıysam..

3. kusurlu21

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi yeni silkroad-R la çalışma yapıyorlar ve oyuncu toplamaya çalışıyolar ama sorun 2012 de çıkan oyunların yüksek ve daha çekiçi, etkileyici grafikte olması , Şahsen ben oyunu oynarken güzel bir görüntü görmek isterim silkroad'da zamani oyunlarına göre çok çok üstün olduğu içn baya bir oyuncu toplamıştı ama haklısın silkroad zaten kaybediceğini kaybetti bazı eski şeylerin geri gelmesi gerekiyor...

Veya oyunda bir grafik yükseltmesi uygulasalardı yeni legend lerle oyuncu kazanıcaklarını düşünüyorum..

4. Xperyon

Xperyon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    PC Donanım teknik destek.
    Warcraft'ın kazancına azda olsa yaklaşıyor.Max isro 250bin kullanıcı wow 10-11milyon :) Silkroad'a para çok harcanıyor ki adamlar her kayıpta event düzenleyip kayıp oranını azaltıyor.Aslında adamlara birşey deme hakkımız yok adamlar işi para için yapıyor arada bir fazla abartıyorlar orası ayrı. :) İslam ırkına gelirsek doğal olarak belli bir yerde o oyuncu kaybını ordan toplıyacaklar %100 eminim islam ırk'ı çıksa oyunda patlama olur.Zamanlamayı iyi yapmaları lazım. :)

5. kusurlu21

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet islam geldiği zaman gine premium :))

6. gocaman

gocaman Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    avrupa cıktıgında b cok kısı oyunu bıraktı...Islam cıkıncada baya ksıı bırakır :D

7. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Bu saatten sonra silkroad'a islam ırkı gelse ne olur ki? Silkroad bütün kalifiyeli oyuncularını kaybetti bir kere.

8. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Aylardır siteye girmiyorum.Bugün öylesine girdim aktif başlıklara baktım bunu buldum.İslam ırkı değil arkadaşım Arap ırkı olacak o İslam bir ırk değil sonuçta. :D

9. kusurlu21

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kasma okadar :D islamiyeti anlatıo sonuçta hikayesi evet haklısın avasin çok kişi kaybettiler oyun zaten amacından cıktı bildiğimiz gibi valla
    bi arkadas yorum atmıs sanki traderlik varken hanginiz traderdiniz diye valla ben okadar çok kişi gördmki :))
    sırf zevk için jangandan baslayıp consa kadar cektiğimiz günler filan ne güzeldi + paramız olmadığı zaman pot paramız çıkıyordu
    zevki ayrıydı artık pot parası bile çıkaramıyoruz ne yazkki :) nese joymaxın kafasına göre

10. dente

dente Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sonuçta islam ırkı ya da başka bir şey ne gelirse gelsin oyunu bırakanların sayısı artacaklar oynayanlar azalacaktır bir kere silkroad'ın yapımcıları maalesef silkroad'ı geliştiremediler. Bir bakıyorum Wow'a (ki silkroad dan çok ucuz) bir de bakıyorum silkroad'a arlarında dağlar denizler kadar fark var. Bir bakıyorum gelişimine oynanışına değişen hiç bir şey yok tas yeni olsa ne olur hamam aynı hamam. Sonrasında haritalar açılıyor bilmem ne maalesef sadece küfür için olanlar oldukça hangi aklı selim insan oynarki herşeyi bırak id bile güvende değil. Ha soyuldu ha soyulacak bilmem ne para verirsen en iyi itemler sende para yoksa kol saati. Ayrıca kimse kimseyede muhtaç değil ister solo ister grup takıl ne kafana eserse. Kısacası şu ki önceden daha zevkli idi bence. Bir amacın brlirli seviye insanlar vardı sonrasında iyicene cılkı çıktı oyunun. Bu saatten değil islam ırkı yontma taş devri gelse yinede şahsım adına söylemek gerekir ise bu oyunu oynamam. Gider AION, wow, Final Fantasy vb. oyun oynarım daha iyi.