inş ewt ozmn hayatta islam fln açmam benim bi arkadas bunun espirisini yapıyo eğer pod basması eu dan fazla uzun olursa eu açar pazar ayinine giderim demişte bn orda yarılmıştım :D

jumper

Öğretiyorum
Chakoram ın su ucu dikenli tapouz lar olma ihtimali var :? :? :? ama ben sanırım claw accam birazz daha bilgi olsa hani hangileri guclu falan

burak476 demiş ki:
legend 4te filan mı gelicek :D
tam 12 tane (benim bildiğim) legend olacak legend4 de bandit kalesinin yanında mavi bi kale daha kurulucak legend 5 de chintomb açılacak ve lvler 100 e uzuyacak legend 6 eu ya kale kurulucak
legend 7 hotana kale kurulucak (burdan sonrası tahmin...)legend 8samarkand kalesi legend 9 dw kalesi legend 10 islam legend 11 arabian kalesi legend 12 teoist world kalesi (roc da olabilir...)

benim bildiğim böle :wink1:

Misproject

Buralıyım
ironeye_TR demiş ki:
burak476 demiş ki:
legend 4te filan mı gelicek :D
tam 12 tane (benim bildiğim) legend olacak legend4 de bandit kalesinin yanında mavi bi kale daha kurulucak legend 5 de chintomb açılacak ve lvler 100 e uzuyacak legend 6 eu ya kale kurulucak
legend 7 hotana kale kurulucak (burdan sonrası tahmin...)legend 8samarkand kalesi legend 9 dw kalesi legend 10 islam legend 11 arabian kalesi legend 12 teoist world kalesi (roc da olabilir...)

benim bildiğim böle :wink1:
her legend de savaş getirmişsin hacım ya! kore de legend 8 de semerkand savaşı falan olmadı

bende diorum silkroad açılırken küçük client penceresindeki karakteeler nie yok bu oyunda:P

bilgin için saol kardeş çok güzel charcterler var vede özellikleri bu islamiyet dininin oyuna kaydedilmesine az bir zaman kaldı çok fazla deil

bilgin için saol kardeş çok güzel charcterler var vede özellikleri bu islamiyet dininin oyuna kaydedilmesine az bir zaman kaldı çok fazla deil

en güzeli çin charları Eu çok abarttılar bence o kadar fazla gzel deil islam karakterleri bari gzel olsun

Şu Yazdıkların ii güzelde Bide nerden aldığınızı göstersenizde biz orjinalini ingilizcesini okusak ne Joymax nede Silkroadonline.net te öle bişi bulamadım nedense bnce bi tutturmuşlar öle gidio gelceği fln yok

bnce joymax veya sro resmi web te bişi yazılmadıktan sora böle şeylere inanmayın he belki siz böle yazarak ilham verirsinizde yaparlar sizin için hehehe :D

Yukarı Alt