Windy

İngiltere'de okuyan iki Türk kızı yurttta aynı odada kalıyorlarmış. Bir gece kizlardan biri arkadaşının evine ders çalışmak için gidecekmiş.

Diğer kızla vedalaşıp çıkmış ama daha yurttan 100 metre falan uzaklaşmış ki ders kitaplarından birini unuttuğunu farketmiş. Odaya geri dönmüş. Kapıyı açtığında ışıkların kapalı olduğunu görmüş. "Banu yattı heralde" diye düşünüp ayaklarının ucuna basa basa karanlıkta kitabını aramış. Bulamayınca da, "Şimdi kızcağızı rahatsız etmeyim, nasılsa arkadaşımda aynı kitaptan var. İdare ederiz artık" deyip çıkıp gitmiş. Ertesi sabah sınavdan sonra odasına döndüğünde bir de ne görsün! Oda baştan aşağı kan içinde! Arkadaşının vücudu da parçalar halinde oraya buraya dağıtılmış.

Duvarda da (muhtemelen kızın kanıyla yazılmış) bir yazı varmış:
"Aren't you glad, you didn't turn on the lights?"
(Işıkları açmadığın için memnun musun?)

Diğer konusundaki bi cvp ta evet memnunum yoksa bende ölürdüm diye cvp gelmişti :D :D :D manyak gülmüştüm

EFendi demiş ki:
bu fiLmden bir sahne veriLmişti zaten
urban legand. seğretmiştim ben ama gerçeği böyle değil daha sapık.anlatiim bari :D.

kadının biri arkadaşının odasına girer.bi bakar arkadaşı birisi ile cinsel ilişkiye giriyor.hemen odadan çıkmış.tabi o aradada sesler geliyormuş.(nasıl olduğunu biliyorsunuz. :D)

yine aynı şekilde kitabını almak için odaya girerken ah uh sesleri geliyormuş.fakat bu sefer katil kadını öldürüyormuş.kadın ışığı yakmadan gözlerini kapatarak içeri girmiş ve kitabını almış gitmiş.
sabah odasına girdiğinde aynı manzara ile ''ışığı yakmadığın için memnun musun'' yazıyormuş...

Yukarı Alt