Işıkları açmadığın için memnun musun?
İngilterede okuyan iki Türk kızı yurttta aynı odada kalıyorlarmış. Bir gece kizlardan biri arkadaşının evine ders çalışmak için gidecekmiş.

Diğer kızla vedalaşıp çıkmış ama daha yurttan 100 metre falan uzaklaşmış ki ders kitaplarından birini unuttuğunu farketmiş. Odaya geri dönmüş tabiyatıyla. Kapıyı açtığında ışıkların kapalı olduğunu görmüş. "Banu yattı heralde" diye düşünüp ayaklarının ucuna basa basa karanlıkta kitabını aramış. Bulamayınca da, "Şimdi kızcağızı rahatsız etmeyim, nasılsa arkadaşımda aynı kitaptan var. İdare ederiz artık" deyip çıkıp gitmiş. Ertesi sabah sınavdan sonra odasına döndüğünde bir de ne görsün! Oda baştan aşağı kan içinde! Arkadaşının vücudu da parçalar halinde oraya buraya dağıtılmış.

Duvarda da (muhtemelen kızın kanıyla yazılmış) bir yazı varmış:
"Arent you glad, you didnt turn on the lights?"

(Işıkları açmadığın için memnun musun?)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
15-20 topic acmadan,tek bir topic altinda Ilginc Olaylar diyerek derlesen cok daha verimli olur... Aksi taktirde mudeale etmek zorunda kalacagim... Wink

Activation demiş ki:
Işıkları açmadığın için memnun musun?
İngilterede okuyan iki Türk kızı yurttta aynı odada kalıyorlarmış. Bir gece kizlardan biri arkadaşının evine ders çalışmak için gidecekmiş.

Diğer kızla vedalaşıp çıkmış ama daha yurttan 100 metre falan uzaklaşmış ki ders kitaplarından birini unuttuğunu farketmiş. Odaya geri dönmüş tabiyatıyla. Kapıyı açtığında ışıkların kapalı olduğunu görmüş. "Banu yattı heralde" diye düşünüp ayaklarının ucuna basa basa karanlıkta kitabını aramış. Bulamayınca da, "Şimdi kızcağızı rahatsız etmeyim, nasılsa arkadaşımda aynı kitaptan var. İdare ederiz artık" deyip çıkıp gitmiş. Ertesi sabah sınavdan sonra odasına döndüğünde bir de ne görsün! Oda baştan aşağı kan içinde! Arkadaşının vücudu da parçalar halinde oraya buraya dağıtılmış.

Duvarda da (muhtemelen kızın kanıyla yazılmış) bir yazı varmış:
"Arent you glad, you didnt turn on the lights?"

(Işıkları açmadığın için memnun musun?)
memnun degildir heralde

Burda yazan sahnenin aynısı yabancı bir filmde vardı.Orda kızın oda arkadası tam bir o...ydu her gece baskasını alıyordu odaya ve oda arkadası bir keresinde ısıkları actıgı için ona cok kızmıstı yine boyle bir sahne oldu ve oda arkadası yine sevişiyorlar sandı ve odanın ısıgını acmadan dogruca yattı.Sabah oldugunda anladı hersey oda arkadası ölmüştü ve duvarda aynı yazı vardı... extraokk Sanırım ordan esinlenerek yazılmıs Exclamation

jesuswan demiş ki:
15-20 topic acmadan,tek bir topic altinda Ilginc Olaylar diyerek derlesen cok daha verimli olur... Aksi taktirde mudeale etmek zorunda kalacagim... Wink
sayın adminim ben bu konuları birbiriyle alakasız olduğundan farklı farklı açtım ama hata ettiysem üzgünüm bilemedim

ve size bir sorum olacak

ben bu siteye bi iki paylaşım koyup yardımcı olmaya çalışıyorum ama takdirinizi kazanamıyorum sana yemin ederim post kasmak gibi bi amacım yok öyle bi amacım olsa her konuya bi mesaj atar 1000-2000 post yaparım ama ben paylaşım yapmak istiyorum

ve dikkatimi çekti koymak istedim spor bölümünü gezerken bi arkadaşımızın topiclerde tartışmaya sebep olduğunu gördüm
ve hobiler bölümünde konu açarken şunu gördüm
aynı arkadaşımız

-Resim Silinmiş.

The_DifferenT yanlış anlama seninle bi alıp veremediğim yok
sein post kasman bana ne yarar nede zarar sağlar
sadece DİKKATİMİ ÇEKTİ o yüzden koydum

bi hatam olduysa affola

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
puhahahahahhahaha

Yol al desem şimdi ağır kaçarmı bilmem
o yorumları bi oku bakalım mantıksız bişi yazıyosa sonra yaorum yap
adam konu açmış bizde yorum yapmışız gayet dogal bişi bilip bilmeden ona buna suç atma
Neyse bu aralar biraz problemliyim kırıcı olmadan bitsin burda

Onu yazdığına göre kız içeri girdiğinde katil hala içerde olması lazım bence memnun dur ışıkları açsa karşı karşıya kalcak katil onuda doğricak kahvekeyfi

The_DifferenT demiş ki:
puhahahahahhahaha

adam konu açmış bizde yorum yapmışız gayet dogal bişi bilip bilmeden ona buna suç atma
senin kadar yav**k bir üye görmedim ya
kabul et post kasıyosun her girdiğin topic e mesaj atmak ne oluyo

The_DifferenT demiş ki:
puhahahahahhahaha

ya her açılan topicte mesajın var hepside ''muhteşem,süper,çok güzel,süper paylaşım,'' gibi sözler insaf yahu insaf

Activation demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
puhahahahahhahaha

ya her açılan topicte mesajın var hepside ''muhteşem,süper,çok güzel,süper paylaşım,'' gibi sözler insaf yahu insaf
BeachBoy demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
puhahahahahhahaha

senin kadar yav**k bir üye görmedim ya
kabul et post kasıyosun her girdiğin topic e mesaj atmak ne oluyo
Konuyu kaynatmıyalım beyler şikayeti olan mesajımı bildirsin admine moda kime yazarsanız işte
ayrıca beachboy ağzını topla adam ol
bi konuya yorum yapanlar senin gozunde yavşaksa sen buyuk yavşaksın o zmn
adamın asabını bozma

Diger kişilerden ozur diliyom millet kusura bakmayın ama cevap vermezsek iyice yüz bulucaklar

The_DifferenT demiş ki:
BeachBoy demiş ki:
dostum 4 gün önce 500 mesajın vardı gerisini düşün artık
bilen biliyo dostum
aynen hacım bilen biliyo
kahvekeyfi
hacım uzaatmayalım
biz dostuz extraokk
ben seni kırmak istememiştim eğer darıldıysan özür dilerim extraloob ' a devam

BeachBoy demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
BeachBoy demiş ki:
dostum 4 gün önce 500 mesajın vardı gerisini düşün artık
bilen biliyo dostum
aynen hacım bilen biliyo
kahvekeyfi
hacım uzaatmayalım
biz dostuz extraokk
ben seni kırmak istememiştim eğer darıldıysan özür dilerim extraloob ' a devam
:mrgreen:
Ne diyimki şimdi sana kardeş 1 sayfa önde hakaret ediyon şimdi dostuz diyon neyse unuttuk gitti deyelim

Ancak millet ndn araştırmadan ona buna laf atıyo anlamadım

Konuyu açan arkadaştan ozur diliyom konudan çok alakasız bi olay oldu malesef

Yukarı Alt