Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Terör örgütü IŞİD, futbol maçlarında fifa kurallarını rafa kaldırdı. Artık karşılaşmalarda rakibi yaralamaya yönelik hareketler şeriat kurallarınca cezalandırılacak.

resim (2).png

IŞİD, Yerel Maçlarda FIFA Kurallarının Uygulanmasını Yasakladı,
Terör örgütü IŞİD, yerel futbol maçlarında FIFA'nın kurallarının uygulanmasını yasakladı. Yasağın gerekçesi ise FIFA kurallarının dini emirlere uygun olmaması...

Suriye İnsan Hakları Gözlemevi'nin açıklamasına göre, Suriye'deki Der Ez Zor bölgesinde futbol maçlarında bundan sonra FIFA kuralları değil IŞİD'in kuralları geçerli olacak.

ŞERİAT KURALLARINCA CEZALANDIRILACAK

Maçlarda rakibi yaralamaya yönelik hareket yapanlar da şeriat kurallarınca cezalandırılacak. Futbolcu kendisine yapılan hatalı hareketin aynısını yapana karşı uygulayacak.

(:lol::lol:)

BİRÇOK ŞEY YASAK

IŞİD'in hakimiyetindeki bölgelerde sigara içmek, dans etmek, yabancı Televizyon kanallarını izlemek, uydu anteni kullanmak ve kişiye özel internet erişimi gibi çok sayıda yasak uygulanmakta.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
This is bullshit! Sinirlendikçe gülüyorum güldükçe sinirleniyorum. :mrgreen:

Abi sinirlenemiyorum bile artık sadece gülüyorum :)

Takımı
Galatasaray
Bölgedeki insanları hakimiyeti altına alıp çıkarları için kullanıcaklar belli ki uydu anten ,internet vs. yasaķlamışlar.

“ …Her eğlence batıldır. Eğlenceleriniz içinde sadece şu üç şey(mübahtır), övgüye değer: Kişinin atını tedib etmesi(eğitmesi), hanımıyla mülatafede bulunması, yayla ok atıp atılan okları toplaması. Bunlar Hak’tandır. …” (Ebu Davud)

“Melekler atıcılıktan başka hiçbir eğlencede hazır bulunmazlar.” (ibn-i Abidin)

“Allah’a (cc) taatten alıkoyan her eğlence batıldır. (Buhari)] (Fetvalarla Çağdaş Hayat)

Futbol oynamak haramdır ey IŞİD!

Yukarı Alt