sevimli_angel demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
vallaha onu ben yapmadım sadece o resimdeki kızı aldım :mrgreen: ama diğerlerinin hepsini bn yaptım
imzandaki güzel dicem onu da başkası yaptı :mrgreen:
ama daha yeni başlamışsın ilerde daha güzellerini yaparsın bu arada ben de ağustosta başlıyorum çabuk kavrarım inş.en ufak bi deneyimim yok :mrgreen: paintte kolaj yaptım 2 kez o kadar :mrgreen:
:mrgreen: bn ilk imzamı tam 13 saat de yapmıştımda burdan sildim çok kötüydü :mrgreen:

sana bişi diyim mi sen resmen post kasıyon 1 dakika içiresinde 20 ye yakın post atmışsın ama bişi diyemem bn tabi bnce dur bn daha önce post kasmıştım 2 kere oda 1 dakikada 8 e yakın post uyarı falan alacan yani senin için diyom :wink1:

ben bir topic açıp" asdf awqdasdakfakfqkf askdkadkkad kasdk askdk klşafqfo "yazmıyorum arka arkaya 5 6 mesaj atmıyorum yorum yaptım dikkat edersen

yoq yaw bn ole bişi demedim ki :mrgreen: sadece konu kiminse o uplar yani diğer girende yorumunu yapar o bağlamda yani sadece buna up çektiğini biliyom ztn diğer topiclerede baktım :D

Up! :lol:

güzel çalışmalar hacım da bu kadar sadelik olmaz :) brushlarla çalış yazıyada efektler ver arkaplanda tek bir renk var biraz renklendir derim :wink1:

çalışıyomda herkezde cs2 var bnde cs3 var ondan kavrıyamadım herkez cs2 hakkında ayarlar yapıyo şimdilik böle ağustos olsun direk indiricem cs2 yi ole yapacam bu arada bi atnde daha koyuyom :wink1:

TwiLighT demiş ki:
Up! :lol:

güzel çalışmalar hacım da bu kadar sadelik olmaz :) brushlarla çalış yazıyada efektler ver arkaplanda tek bir renk var biraz renklendir derim :wink1:
bu arada yapabildiğim tek şey yazıyazmak kopyala yapıştır rengini açma hafif grenlik falan filan brush ne oluyo acaba arka plan mı :D

Yukarı Alt