adamlar cokta haksız sayılmaz (küfür edenler hariç) biz globalden türklere küfredenlere inglzce cwp werdiimiz için türklerden küfür yiorz :) yada WTS die baslayan bi global atıorz bize küfredio türkler....bnde türkm hemde sapına kdr ama yapılan şeyler 1deil 2deil...bi sürü yabancı arkadaşım war...isteyince oluyomus demekki...bn demiyorm tüm yabancılar iidir...ama tüm türkler de ii deildir...bnu kabullenmemiz lazım...

TUKLUGUNU GİZLEYEN TURK DEGILDIR....
Arkadaslar bi düşünün onlar net e ne kadar ödüyor siz ne kadar ödüyorsunuz? Siz ne kadar maaş veya harçlık alıyosunuz onlar ne kadar maş / harçlık alıyor? Sizin bağlantı hızınız kaç bit onlarınki kaç bit.. TL mi ezik dolarmı ezik... v.s. v.s. v.s.

Bunlar gibi konuşulacak ve sorulacak yüzlerce soru sorabilirim size ..! ALLAH AŞKINA düşünün ya..
Herhangi bir tehlike durumun da turk milleti olarak sizinle o beğenilmeyen küfürbaz vs dediğiniz kendi toprağımızın insanı olacak.. Onlar bu vatan uğruna ölecek.. Sizin yanınızda belkide size son suyu o dediğiniz insanlar ve yavrular verecek..

BİZE BİZDEN BAŞKA DOST YOKTUR...

NOT: Daha yazılacak ve konuşulacak çoooook şeyler var ama bu kadarı şimdilik yeter.. Bazen kelimeler kifayetsiz kalıyor.. BU YAZDIKLARIM ANLAYAN İNSANLARA.....

Herkeze iii forumlar...

captancusto demiş ki:
TUKLUGUNU GİZLEYEN TURK DEGILDIR....
Arkadaslar bi düşünün onlar net e ne kadar ödüyor siz ne kadar ödüyorsunuz? Siz ne kadar maaş veya harçlık alıyosunuz onlar ne kadar maş / harçlık alıyor? Sizin bağlantı hızınız kaç bit onlarınki kaç bit.. TL mi ezik dolarmı ezik... v.s. v.s. v.s.

Bunlar gibi konuşulacak ve sorulacak yüzlerce soru sorabilirim size ..! ALLAH AŞKINA düşünün ya..
Herhangi bir tehlike durumun da turk milleti olarak sizinle o beğenilmeyen küfürbaz vs dediğiniz kendi toprağımızın insanı olacak.. Onlar bu vatan uğruna ölecek.. Sizin yanınızda belkide size son suyu o dediğiniz insanlar ve yavrular verecek..

BİZE BİZDEN BAŞKA DOST YOKTUR...

NOT: Daha yazılacak ve konuşulacak çoooook şeyler var ama bu kadarı şimdilik yeter.. Bazen kelimeler kifayetsiz kalıyor.. BU YAZDIKLARIM ANLAYAN İNSANLARA.....

Herkeze iii forumlar...
canım üye kardeşim, ben o senin yavrucak dediklerine " yapmayın etmeyin abicim " dediğimde bir de ben küfür yiyorum.Suçsuz anam,ölmüş babam küfür yiyor. Benim düşünceme göre Atatürk gençliği böyle olmamalı. Atatürk'ün neler yaptığını hatırlamalı. Ayağının altına düşman bayrağı atıldığında yerden alıp katlayan bir insanın evlatları biraz oturup düşünmeli.
Yaptıklarının sonu nereye varacak biraz kafa yormalı, 1000 düşün 1 söyle diye boşuna dememişler.
Cephe'de Kürt-Türk ayrımı yapılmadan sırt sırta savaşıldığı hatırlanmalı.

Geçmişini bilmeyen bir millet yok olmaya mahkumdur.

Büyükleri olarak uyardığımızda bizleri dinlemeyen bir gençlik ile karşı karşıyayız.Elimizden gelecek tek şey dünyaya onların düşündükleri gibi olmadığımızı kanıtlamak.Bunu da 3-5 kişiden fazlası yapmaya çalışmıyor. Salla gitsin ben keyfime bakarım deniliyor.

Aynen devam
:arrow: :arrow: :arrow:

DaWixed demiş ki:
A.T.P sakın yanlıs anlama.Sölediğin şeyin aksini iddia etmiyorm.
Bu online oyunda bulunan -15 yaş grubu cocuklar oyunda kendini kaybedip işte böyle bizi madara durumlara getiriyor.
Sölediğini savunarak,bu cocuklara dogru yolu göstermek lazım diyorum
Bence böyle çoğul konuşmamalısın bende 15 yaşındayım ama oyunda kimseye ana-bacı küfür ve saygısızlığım olmamıştır.

Ya beyler size birşey söliimmi bu işte ne turkler haklı nede yabancılar turklerin arasında var 10 20 tane parazit ama yabacılardada yok diil onlarda pwpde yenilince ana avrat gidiolar ben susuorum kendimi rezil etmem böle iş için neyse

bizim guildin nerdeys yarısı yabancı ama hiç te öle olaylar olmuor çok ii anlaşıoruz yabancılarla resmen abi kardeş gibiyiz neden çünkü biz onlara saygı gösterioruz onlarda bize

ama bazılarında bu durum böle diil bazen turkler oakdar başarılı işler yapıorki yabancılar hazmedemior bunu bazen onlar öle işler yapıor biz hazmedemeye bilioruz yani aramızda siyasi bi anlaşmazlık var ne yapsanız genede yaranamayız biz onlara onlarda aynı sekilde konuşmaya gelirsek almanlarda hep öle globalden adamlara birşey yazıorsun onlar almanca ayzıor bi kaç parzit var bir global atmıştı bizim guildde almanca bilen birine cevirdim sanırım şöyleydi

taxi yapıorum gelen varmı ( turkler hariç)

yani bu duruma ne dieceksiniz bizmi sataştık onlara yoo onalr kendileri kaşındı bu durumda

ne turkler suçlu nede yabancılar aramızdasiyasi bi çatışma var boşverin bunları oyununuzu oynayın yüksek lwl olun öle ezin laflarla ne onu nede kendinizi kandırırsınız

simdi butun yorumları okudum ve butun yorumların az coq ortak noktası olduguna emınım. ben 15 yasındayım ve oyunda kolay kolay kufur etmem kufur almamaya calısırım ve beyler 5 k pls veya 10 k pls dıyen admlara 100 k fln verıyodum ama bundan sonra vermıcem ben 100 k verdıqce bunlar alısıyor we dahada artıyor bnce sızde vermeyın ıster turk ıster yabancı .

ßeyler bu densızler aşa ALLAH'a kufur ettı bunları kınıyorum
Server mars
kufur eden densızler >>>>>>>>>>Death_Angle9
h0tNuKeR(bundan emın deılım ama bole bısı)

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
mehmet3141 demiş ki:
simdi butun yorumları okudum ve butun yorumların az coq ortak noktası olduguna emınım. ben 15 yasındayım ve oyunda kolay kolay kufur etmem kufur almamaya calısırım ve beyler 5 k pls veya 10 k pls dıyen admlara 100 k fln verıyodum ama bundan sonra vermıcem ben 100 k verdıqce bunlar alısıyor we dahada artıyor bnce sızde vermeyın ıster turk ıster yabancı .

ßeyler bu densızler aşa ALLAH'a kufur ettı bunları kınıyorum
Server mars
kufur eden densızler >>>>>>>>>>Death_Angle9
h0tNuKeR(bundan emın deılım ama bole bısı)

bu konuda şöyle bi şey diyebiliriz
Allah'a küfür etti diyelim ki. Globalden ettiyse globalden ona da küfür edilmiştir ((sen etmişsindir demiyorum yanlış anlama birisi etmiştir))

Ben avrupalıyım dün bir pt de adam Suck Alla, Alla is my mother Muhammed is father gibi szöler söylüyor. Benm için hava hoş o günaha girior beni ne ilgilendirir.

Daha sonra ben "U swear Alla but Alla and God samething, u will see great heaven :D " dedim. 5 almandan üçü sustu ve bilmediklerini falan bişiler dediler. 2 tanesi devam ediyor yine. pt de ki Bir türk arkadaşla adama sormaya başladık

Are you materialist
marxist
satanist
nazist
Transexual
homosexual...

die uzayıp giden bi liste.

sonradan öğrendik ki ikiside materialist kısacası ateist ve Tanrı'ya inanmıyor. Böyle bir durumda napabilirsiniz ki. Adamlar Tanrı'ya inanmıyorsa küfür ederse etsin bu onun zararına küfür etmekle ona yangına körükle gitmiş olursunuz.

Bence işin scam le bi ilgisi yok.Mısırıda yapıyo arabıda yapıyo.geçen bi alman geldi share lı party kurdu bi itemi yere atıp al dedi ing.Adama 100k vereyim başkalarını kazıklama dedim.

ELALEMİN DERDİ OLMUŞUZ,DEMEKKİ ZAMANINDA KOYMUŞUZ!!!

Hepsini ezerim!!! Gercek hayatta sıfır olan pislikler!
Sanal alem takılsın ezik insanlar!
Gülün geçin bu yazılara!
sANAL ALEM TAKILSINLAR!! TABİ TÜRKLERİN %70 İDE SANAL ALEM TAKILMIYOR DEĞİL... ERKEK'LİK SANALDA OLMAZ!

Joymax türkleri banlatın mış
BANLA ULAN!! BANLA!!!! OYUN BU BENİM HAYATIM DEĞİL O == DAZLAK == HATER GAVURLAR GİBİ!!!
Hadi bakayıım!!
HASTAYIM ULAN
:D

3-5 çulsuzun sözünemi bakılcak sanki.. Türk oyunculardan elde edilen gelirleri elinin tersiyle itemezler..Ayrıca Xian serverında adamlar sabahın köründe bile can sıkıntısından laf atamadan duramıyorlar.

CLASSSONIC demiş ki:
onların anasını banlıycan aslında varyyaa
BiziKimseYenemez demiş ki:
Gülün geçin bu yazılara!
sANAL ALEM TAKILSINLAR!! TABİ TÜRKLERİN %70 İDE SANAL ALEM TAKILMIYOR DEĞİL... ERKEK'LİK SANALDA OLMAZ!
Al işte bu konunun nedeni... :coffee:

SakuraKenji demiş ki:
CLASSSONIC demiş ki:
Gülün geçin bu yazılara!

Benim yazımı yanlsılıkla mı aldın? onun yazdıgı tamam endenlerinden biri ama benm ki neymiş???
GERÇEKLER ACI MI GELİYOR??

SakuraKenji demiş ki:
CLASSSONIC demiş ki:
Gülün geçin bu yazılara!

Benim yazımı yanlsılıkla mı aldın? onun yazdıgı tamam endenlerinden biri ama benm ki neymiş???
GERÇEKLER ACI MI GELİYOR??
Hayır bilerek aldım.

Ps:Neyse sen devam et pisliklerin hepsini ezmeye kolay gelsin. :thumbsup:

SakuraKBiziKimseYenemez demiş ki:
Sakura [quote="BiziKimseYenemez demiş ki:
Gülün geçin bu yazılara!

GERÇEKLER ACI MI GELİYOR??[/quote]

Hayır bilerek aldım.

Ps:Neyse sen devam et pisliklerin hepsini ezmeye kolay gelsin. :thumbsup:[/quote]

hehehehe

Yukarı Alt