arkaşlar benim kendi sbotum var ortak arıyorum ama her ay karşı taraf yüklücek yane aylık sadece sbot uzatmaya para vercek ne kdar uzatırsa o kadar sbotu kullanır sitenin id pw sini vermıcem arkadaslar siz parayı bana yollucaksınız ben uzatcam posta çek hesabım var ilgilenenler bu topic altında yada Gaia serverinde SONBAHAR pm atabilirler

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Enteresan. Sbot ortaklık bildiğim kadarı ile bir ay sen bir ay ortak öder idi kaldı ki ortağına karşı güven sorunun olacak. Her neyse aradığını bulursun umarım.

Wax Whine demiş ki:
Enteresan. Sbot ortaklık bildiğim kadarı ile bir ay sen bir ay ortak öder idi kaldı ki ortağına karşı güven sorunun olacak. Her neyse aradığını bulursun umarım.
en baştan beraber alırlarsa öyle olur ^^ ama adam botu tek başına aldıysa ortak olan kiralar makara:

Wax Whine demiş ki:
sbotu alırken ortak almadım kımseyle :) kirasını oderken neden ortak olam? hem belkı 1 ay tek ihtiyacı olan adam vardır

Barzo

Güzel işmiş vallahi ah benim kafam vaktinde 5 tane sbot acc. vardı ama hepsini unuttum daha doğrusu sbot idlerini yazdığım kağıdı kaybettim :mrgreen:

ps: mbot alın sbot kadar iyi işinizide görür hem

Whiskey demiş ki:
Güzel işmiş vallahi ah benim kafam vaktinde 5 tane sbot acc. vardı ama hepsini unuttum daha doğrusu sbot idlerini yazdığım kağıdı kaybettim :mrgreen:

ps: mbot alın sbot kadar iyi işinizide görür hem
eee ne demişler geçene mazi ....ne gazi derler

Yukarı Alt