Silkroad online 2. liğinden İPod shuffle kazandım daha 1 ay olmadan giriş çıkışı bozuldu galiba kulaklığı taktığımda sağ kulaklıktan ses gelmiyor pc ye takınca ses geliyor sol normal çalışıyor şarj alıyor ama sağ kulaklıkta sorun var bunu garantiye falan göndermek mümkünmüdür ingilizce olduğu için hiç bir bilgim yok bilen varsa yardımcı olursa cok memnun olurum ipoff shufflede bu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle hayırlı olsun ürün yurtdışından mı geldi ?

Nereden geldiği hakkında bilgim yok İstanbul/Bahçelievlerde oturuyorum semtimizde aynı zaten okan abi :P Mysterio_Devil Banend :D:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
18818 demiş ki:
Nereden geldiği hakkında bilgim yok İstanbul/Bahçelievlerde oturuyorum semtimizde aynı zaten okan abi :P Mysterio_Devil Banend :D:D

banned mı büyük talihsizlik olmuş :lol:

neyse yapacakların basit ürünün garanti belgesi varsa elinde aç bak hangi firmadan alınmış orayı ara sor baktın garanti belgesi yok ipod sitesine gir oradan satış mağazalarını öğren sana yakın bir mağazaya git teslim et ürünü ilgileneceklerdir.

kucuk bir dipnot duseyim apple garantileri rezalettir, buyuk ihtimalle bedava yapmazlar.

18818 demiş ki:
Silkroad online 2. liğinden İPod shuffle kazandım daha 1 ay olmadan giriş çıkışı bozuldu galiba kulaklığı taktığımda sağ kulaklıktan ses gelmiyor pc ye takınca ses geliyor sol normal çalışıyor şarj alıyor ama sağ kulaklıkta sorun var bunu garantiye falan göndermek mümkünmüdür ingilizce olduğu için hiç bir bilgim yok bilen varsa yardımcı olursa cok memnun olurum ipoff shufflede bu

Ordaykende Görüşmüştük hatırlarsın beni :lol: Ödülü kazanmana sevindim Hayırlı olsun.

Soruna gelince extraloob'un dediklerini yap. En yakın yetkili servis ile görüş.

JetHomme demiş ki:
18818 demiş ki:

Ordaykende Görüşmüştük hatırlarsın beni :lol: Ödülü kazanmana sevindim Hayırlı olsun.

Soruna gelince extraloob'un dediklerini yap. En yakın yetkili servis ile görüş.
Bugün bahçelievlerde olan casper bayiine sorucam o en yakın yeri bana söyler ipod shuffle sitesinde her hangi bir iletişim yok

Yukarı Alt