Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahaha ilk hdr fotoğrafımı iphone4 ile çektim alet harbiden manyak acilen doğaya akmam lazım kamp olayları fotoğraflar videolar çekmek istiyorum ben haftasonu güzelbir doğa gezisi yapayım ip4'ümü ıslatmam lazım 8)

- Resim Silinmiş.

fotoğraf makinası almama gerek kalmadı ohanness bu nasıl kalitedir böyle cam gibi 8O

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dolarım o mekana şimdi daraltmayın beni heyecandan bu çöplüğü çekmişim 2500 TL saymışım mekan mı gözüm görüyor makara:

yalıız arkası camdır o aletin dikkatli kullan benimkin arkası kırıldı

emreural demiş ki:
Mekan çektiriyor hocam :lol:
Ahahahah makara:

süper gerçekten okan abi h.olsun. Daha fotoraflar için özel efekt veren programlar vs. var. Mesela bir tane görmüştüm fotorafı çektikten sonra karanlık ve aydınlık versiyonunu birleştirip kaliteyi 10 kat arttırıyordu. Öyle bir program bulursan tadından yenmez. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:
emreural demiş ki:
Mekan çektiriyor hocam :lol:
Ahahahah makara:

süper gerçekten okan abi h.olsun. Daha fotoraflar için özel efekt veren programlar vs. var. Mesela bir tane görmüştüm fotorafı çektikten sonra karanlık ve aydınlık versiyonunu birleştirip kaliteyi 10 kat arttırıyordu. Öyle bir program bulursan tadından yenmez. :muck:

o yönteme hdr deniyor kuzum ve ip4 otomatik hdr modu var fotoyu çekersen hdr seçiyorsun ve bu fotoyu çekiyor normal çektiğinde daha farklı hdr farklıdır kuzenin ip4 ile hdr doğa fotoğrafları var sitede bulabilirsiniz alet show yapıyor resmen.

bende aldim da iphone 4 dokunmatiğine dokunmaya kıyamıyorum bozulcak diye :mrgreen: ama gercekten süper bi alet.bunu alincada ipodu satmaya calısıyom elimde kalcak alet ya :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CubaLibre demiş ki:
bende aldim da iphone 4 dokunmatiğine dokunmaya kıyamıyorum bozulcak diye :mrgreen: ama gercekten süper bi alet.bunu alincada ipodu satmaya calısıyom elimde kalcak alet ya :S

benimde ipod elimde kaldı walla bende mi satsam ne :roll:

extraloob demiş ki:
CubaLibre demiş ki:

benimde ipod elimde kaldı walla bende mi satsam ne :roll:
valla ben ilk müşteriye satcam :curtain: kartin limit doldu sin: bi ödiyim karti direk ilan koycam

Yukarı Alt