Bu mesaj Autumn rumuzlu uyeden alinti yapildi
Autumn demiş ki:
Android telefonumun hafızası 250 mb ve müzik dinlerken mesaj yazmak bir çile oluyor sürekli bir problem yaşıyorum fakat açıkcası memnunum ama iphone 4 böyle bir çekici geliyor büyük ihtimal alıcam gibi 2 hafta içinde gelmezse eğer ispanyadan alabilirim ordan bir iphone fakat kesin bir şey yok :D
Alabiliyorsan 4s al hacım. İspanya'dan alabilirim diyorsun. Buradaki 4 ile aynı fiyattadır zaten :P 4'te takılmalar,donmalar yaşayan arkadaşlarım var.

4 kullanıcı olarak seni tebrik ediyorum. Gerçekten iyi bir iş yapmışsın. İos 7 iphone 4 e göre bir işletim sistemi değil kasmalar oluyor. Mesela tuş kilidi yerinde parolayı yazarken tuş sesi sonradan geliyor.(en basit örnek)

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
4 kullanıcı olarak seni tebrik ediyorum. Gerçekten iyi bir iş yapmışsın. İos 7 iphone 4 e göre bir işletim sistemi değil kasmalar oluyor. Mesela tuş kilidi yerinde parolayı yazarken tuş sesi sonradan geliyor.(en basit örnek)
Aslında ucuz olduğu için 4 alıcaktım fakat stok kalmadığı için 4s almaya karar verdim biraz daha fazla para ödeyeceğim (Ayda 25 lira daha fazla) ve mutluyum yani aldığım için

Server
Ceres
Takımı
Fenerbahce
5S veriyormu ? ve Ne karşılığında veriyor senet falan ?

Bu mesaj DJarmyy rumuzlu uyeden alinti yapildi
DJarmyy demiş ki:
5S veriyormu ? ve Ne karşılığında veriyor senet falan ?
5s i alman 3bin tl yi bulur diye tahmin ediyorum ve ellerinde hiç yok alırsın bir dahaki aya gelebilir ellerindeki stok tükenmiş 5s in

Server
Ceres
Takımı
Fenerbahce
kardeşim nasıl alıyoruz ? senetle falanmı ? benim hat faturalı değil kontörlü

Autumn demiş ki:
Son karar olarak iphone 4s aldım yarın elime geçicek. tavsiye, yorumlarınızı bekliyorum
İyi yapmışsın. Hayrını gör canım :santa:

Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
Autumn demiş ki:
Son karar olarak iphone 4s aldım yarın elime geçicek. tavsiye, yorumlarınızı bekliyorum
İlk ayfonum çok heyecanlıyım neler yüklemeliyim neler yapmalıyım büyük ihtimal yeni geldiği için ios 7 olacak olmazsa ios 7 yüklemelimiyim 4s e

Server
Ceres
Takımı
Fenerbahce

DJarmyy demiş ki:
Kontörlü hatlara daha pahalı geliyor bana sorarsan teknosaya fllan gidip alman kredi kartına taksit ile biraz araştırman gerekiyor

Autumn demiş ki:
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
Autumn demiş ki:
İlk ayfonum çok heyecanlıyım neler yüklemeliyim neler yapmalıyım büyük ihtimal yeni geldiği için ios 7 olacak olmazsa ios 7 yüklemelimiyim 4s e
4s'te iOS7 kasmıyor diye biliyorum. Bir internetten de bak ne olur ne olmaz. Şikayetlere falan :P

Server
Ceres
Takımı
Fenerbahce
@Autumn kardeş ben şimdi kontörlüyüm ? biraz daha pahallıya diyorsun ? ne yapmam gerek almam için ? vodafone veya turkcell'den ? faturalıya geçicem taahhüt(söz) yapıcam öylemi veriyorlar ? 6 ay bekleme olayı falan varmı ? yoksa yarın alıcam hemen :)

DJarmyy demiş ki:
@Autumn kardeş ben şimdi kontörlüyüm ? biraz daha pahallıya diyorsun ? ne yapmam gerek almam için ? vodafone veya turkcell'den ? faturalıya geçicem taahhüt(söz) yapıcam öylemi veriyorlar ? 6 ay bekleme olayı falan varmı ? yoksa yarın alıcam hemen :)
5s alıcam dersen anında geçirirler ama ellerinde telefon varmıdır onu bilemem
@enes
Baktım şimdi telefon direk ios 7 gelicek ister istemez kullanıcam yani ios 7..

Server
Ceres
Takımı
Fenerbahce
kardeş anında geçirirler derken ? benim bildiğim faturalı olman gerek kontorluye vermiyorlar diye biliyom ?
kesin doğru biliyormusun şimdi gitsem fiyatı önemli değil 2500 olsada verırım onemlı olan taksitle vermesi. ?

Takımı
Seçiniz...
DJarmyy demiş ki:
kardeş anında geçirirler derken ? benim bildiğim faturalı olman gerek kontorluye vermiyorlar diye biliyom ?
kesin doğru biliyormusun şimdi gitsem fiyatı önemli değil 2500 olsada verırım onemlı olan taksitle vermesi. ?
en az 1 yıl operatörün kullanıcısı olman gerekiyor faturaya ek alman için ama bazı istisnalar oluyo misal ben telefonun yarısını nakit verdim yarısını taksitle aldım vodafoneden :D

Autumn demiş ki:
DJarmyy demiş ki:
5s alıcam dersen anında geçirirler ama ellerinde telefon varmıdır onu bilemem
@enes
Baktım şimdi telefon direk ios 7 gelicek ister istemez kullanıcam yani ios 7..
İstemezsen geçirmiyorsun diye biliyorum.

Takımı
Galatasaray
ayfona verceğin parayla missss gibi bir android işletim sistemli telefon alırdın ama istiyorduysan güle güle kullan hayırlı olsun qnq

Takımı
Galatasaray
qnqcığım iphone 4 ile 5 aynı olmadığı gibi senin androidin ile 1ktl ye alacağın android aynı değil yani ama hangisini istiyorduysan diyorum ya hayırlısı olsun :wink1:))))))))

Yukarı Alt