Sizce Hangisi?

• BlackBerry Bold

Votes: 11 14,7%
  • iPhone 3GS

Votes: 12 16,0%
  • BlackBerry Torch

Votes: 24 32,0%
  • iPhone 4

Votes: 54 72,0%

• Total voters
    75
extraloob demiş ki:
Windy demiş ki:
extraloob demiş ki:
IP4 diyorum.

Ps : topic epic fail :P bb bir telefon değildir alt tarafı bir samsung 150TL'lik modeliyle aynı özelliklere sahiptir asla kabul etmiyorum 8)
yok artık diyorum sadece.

bb ile ip karşılaştırılması çok saçma olmuş. ip ortalık malı oldu artık. bb yeni yeni tanınıyor ve üst tabaka biraz daha :thumbsup:

uuuu hacım sen hangi köyde yaşıyorsun şaka mı yapıyorsun bb dediğin aleti marketlerde satıyorlar istanbulda ip4 tim lerde satılıyor ve hiçbirinde yok ki konu cidden çok farklı uzun hikayesi var hayat deneyimi ister bu bağlamda ben kaçıyorum son sözlerimi fısıldıyorum bb 150 TL'den 1 lira fazla etmeyen varoş bir telefondur. N8 deseniz samsung deseniz ip3 ile karşılaştırsanız uyar derim ama ip4 için bi durun düşünün sahip olmaya çalışın önce derim whiteangel
:kalp:

iPhone her türlü. Zaten BlackBerry iş telefonudur. İş adamları kullanır genellikle.

ip4 kullanmayan bilemez abi retina ekranına kurban olsun dıgerlerı ^^

Pro

rank8
ergenekondan iceri alinmaktan korkuyorsan Bb alacaksin yoksa baska turlu alinmaz o telefon makara:

iPhone 3GS Önermiyorum aşırı ısınma var patlayabiliyor arkadaşımın telefonu şarjdayken patladı onun yerine 4G ya da 3G olabilir

Blackberry alacağıma gider Nokia e7 alırım :thumbsup:

Uygulama azlığı ve hantallığı olmasa N8 her türlü iphone 3gs'i geçer. (Özellikle şarj konusunda, saatlerce angry birds oynayıp, müzik dinlememe rağmen bitmiyor N8'in şarjı :lol: )

Iphone 4'e rakip olabilecek cihaz yok sanırım :think:

Pro demiş ki:
ergenekondan iceri alinmaktan korkuyorsan Bb alacaksin yoksa baska turlu alinmaz o telefon makara:
adam biliyor can alıcı noktayı :oldie:

kısacası blackberry ile htc, huawei gibi telefonlar karşılaştırılabilir. çünkü iş telefonu

iphone ise multimedya telefonudur. samsung galaxy, n8 gibi telefonlarla karşılaştırılabilir

Yukarı Alt