Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iPhone 2.2.1 güncellemesi yayınlandı!

Apple iPhone, iPhone 3G ve iPod Touch kullanıcıları iTunes üzerinden 2.2.1 sürüm numaralı yazılımı elde edebilirler.

Apple, Kasım ayında IBM’den transfer ederken problemle karşılaştığı Mark Papermaster’ın şirkete gelmesinin önündeki engelin kalktığını açıkladığı gün, iPhone ve iPod Touch yazılımlarının yeni sürümünü kullanıma sundu.

iPhone ve iPod Touch kullanıcılarının uzun zamandan beri beklediği “kopyala yapıştır” fonksiyonuna sahip olmayan yeni sürümde, yenilikler yerine hata gidermelerinin olduğu kaydedildi.

Yeni sürümde cihazların İnternet tarayıcısı Safari’de ortaya çıkan hatalarla birlikte Mail yazılımından kaydedilen görüntü dosyalarının gösterilmesinde ortaya çıkabilen hataların giderildiği, ve işletim sisteminin kararlılığının arttırıldığı belirtiliyor.

Apple’dan yapılan başka bir açıklamada ise, geçtiğimiz Kasım ayında IBM’in mikroişlemci teknolojisi geliştirme bölümünde başkan vekili olarak çalışan Mark Papermaster’ın firmaya transfer edilmesi sırasında ortaya çıkan yasal problemlerin de aşıldığı belirtildi. Papermaster, Apple’daki görevinde Apple iPod ve iPhone donanım mühendisleri ekiplerinin başında yer alacak ve firmanın donanım mühendisliği biriminin başkan yardımcılığını yürütecek.

Şu anda 3.0 kullanımda. Ve çok rahat, stabil. Ben onu kullanıyorum. Kopyala yapıştır falanda var. Bilgisayar kullanmıyorum bazen :P Wi-Fi ile bağlanıp, saatlerce internette takılıp oyun oynuyorum :D

Yukarı Alt