Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Katılıyom kanmayın joymax dan host alacak paraları da yoktur ztn hamachiyle nereye kadar ayrıca çok kapanma açılma olur açılsa bile

Bizim TÜrklerin Kafası HErşeyin SAhtesine Çalışıo Bi Adam Kalkıpta Sİlkroadın SAhte Pravitesini YApmıyor yapacak adam yok ben belki yaparım 6 kişilik bir ekiple ama işin ucunda PARA Var PARAN Yoksa Unut 600 YTL Para Server PC Si İçin Lag0 ALman İnt 1500 Kişilik Port 5 İp İle TEslim ALıyorsun Adamlara Server Dosyalarını Yollayıp İsme Gmlik Panel Yetkisi Verdikten Sonra Gerisi Kolay

Net.tc Dende Anlicagınız Gibi Beleş Domain Sitesidir ve Server Osro Gibi Olucaktır Milletin Kotasına Para Gİrip Bu Herifler Milleti Kandırıp Gülüceklerdir ve Tasarımdan yanısıra YAyınlanan Programlarada BAkılırsa Bunun ALtından D..wa Çıkabilir.(Atıp Tutan Herif) Ve Sitede Racism yapılıyor gibi yok suforumdakiler bu forumdakiler yabancılar gelmesin neymiş tast neymiş 4x palavra palavra

Arkadaşım o kadar çok biliyorsan neden bu zamana kadar bekledin ki veya bizden önce sen açsaydın seninle gurur duyardık.Ayrıca şunu belirtelim daha önce belittiğimiz gibi biz milletimizle dalga geçecek olsaydık sadece bir jpeg dosyasıyla hallederdik anladın mı güzel kardeşim.......ipek Yolu Team...........

halletseydin o zaman sende para varmı sen ondan bahset bakiyim bu işler para ile olur resmi bi site alın yıllık 20 ytl para bile degil jpeg dosyasıda koy ne olcakki anlayan anlar zaten olayı

ps: Açmak İstesem Açarım AYlık 600 Ytl Server Dosyalarınıda Abimin Arkadaşlarına Bırakırım Gerisi Kolay 600 Ytl AYlık Kimse VEremez Bu Koşullarda Hele Bir Oyun İçin Asla VErilmez Ülkede Bir Sürü Aç evsiz VAr Onlara VEririm DAha İyi

Seni zorla bu oyuna davet eden yok kardeşim oky mi pc nin açık olanportlarını kapat yoksa ağzının payını verecem........

kardes my bro açılsın açılmasını burdaki herkes istiyo ama açılana kdr bizim buralarda this is a feyk yani herkes böle düşünür bize herhangi bi kanıt göster :beer:

OsmanGelincik demiş ki:
halletseydin o zaman sende para varmı sen ondan bahset bakiyim bu işler para ile olur resmi bi site alın yıllık 20 ytl para bile degil jpeg dosyasıda koy ne olcakki anlayan anlar zaten olayı

ps: Açmak İstesem Açarım AYlık 600 Ytl Server Dosyalarınıda Abimin Arkadaşlarına Bırakırım Gerisi Kolay 600 Ytl AYlık Kimse VEremez Bu Koşullarda Hele Bir Oyun İçin Asla VErilmez Ülkede Bir Sürü Aç evsiz VAr Onlara VEririm DAha İyi
Değil sen 600 ytl ye server açmak o paraya DB nin çeyreğinin çeyreğini bile alamazsın server dosyalarına gelince iyi bir pro edıtor bulman lazım yoksa 9---10 senede belki ancak dosyaları düzenlersin..izlede suratına şamar gibi çarpsın...
http://rapidshare.com/files/131776659/ipekyoluonline.rar.html
http://rapidshare.com/files/131777210/ipekyoluonline_launcher.rar.html

Offf..Offff
Ya ne adamlarsınız ya Millet kota kota diye Ağlıyor sizin gibiler Private Açıyoruz diye Yok şu tarihte açıyoruz diye milletin kotasını yiyorsunuz yazık günah. O kota için aileleriyle kavga edenler oluyor.Git arkadaşım serverini Aç gel Açıyorum Ollley yuppi hadi gelin Sonra tarihe gömülün olmaz.

He bide Sen Kore dilini biliyormusun ? Db bizzat kendim inceledim kurulumdan ince ayarlara kadar Herşey Kore dilinde Sende o kapasite oldugunu sanmıyorum
Hadi benim kotam yok rahatım Bu oyunu indirenler Ne yapcak Gerçi bosver sen bunu düşünemessin.

Birdaha Hiç bir adam Buraya gelip Private Açıyorum Demesin. Bilgisayarı açmayı ögrenen private Açıyor hey Allah'ım ya.

ahsemetvil demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:

Değil sen 600 ytl ye server açmak o paraya DB nin çeyreğinin çeyreğini bile alamazsın server dosyalarına gelince iyi bir pro edıtor bulman lazım yoksa 9---10 senede belki ancak dosyaları düzenlersin..izlede suratına şamar gibi çarpsın...
http://rapidshare.com/files/131776659/ipekyoluonline.rar.html
http://rapidshare.com/files/131777210/ipekyoluonline_launcher.rar.html
Sitenize ne oldu?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt