Takımı
Fenerbahce
Beyler başlıktada belirttğim gibi. IP limitli serverlerde proxy ve port girerek fazla karakter açma hakkında bilgisi olan veya sağlam proxy:port bilen yardımcı olabilir mi ?

Takımı
Besiktas
Pc ye hotspot indirip yapabiliyosun bildigim kadariyla fazla char ama dc sorunu var onunda normalden cok.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
hotspotta login olmuyor usta :/ An unkown vesaire diye hata verdiği yerde de hiç birşey yazmıyor

Ben biliyorum ama söylemem çünkü yasak birşey ^^ kendim bile kullanmıyorum joysroda

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Ben biliyorum ama söylemem çünkü yasak birşey ^^ kendim bile kullanmıyorum joysroda
Bana söylesene :lol:

Takımı
Galatasaray
Sa sağlam bi socks45 proxy bulup mbota bilgilerini yazacaksin ve her şeyi o halledecek gayet kolay. Sağlam proxy yi bedava bulamazsın yani arada kopabilir veya 1 gün 2 gün gider mhtc zamanlarında öğrenmiştim bu işleri :) bir kaç dolar paraya kıyıp aylık sapasağlam bi proxy alabilirsin proxybananza mı ne böyle bir siteden almıştım ben

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
RedQueen demiş ki:
Florensia demiş ki:
Peki yorum yapmana gerek var mıydı sence? olmadi:
Burası bi forum herkes düşüncelerini yazmakta özgür ben negatif düşündüm dile getirdim? Bunda kötü birşey yok. İşe yarayacak bilgi vermedim. Ama spy duyarsa ban yersin, kısaca senin iyiliğine. Demek ki gerek varmış. cicioe2

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Sa sağlam bi socks45 proxy bulup mbota bilgilerini yazacaksin ve her şeyi o halledecek gayet kolay. Sağlam proxy yi bedava bulamazsın yani arada kopabilir veya 1 gün 2 gün gider mhtc zamanlarında öğrenmiştim bu işleri :) bir kaç dolar paraya kıyıp aylık sapasağlam bi proxy alabilirsin proxybananza mı ne böyle bir siteden almıştım ben

https://proxybonanza.com
International Proxy : $ 7,50 = 20.10
Dolar artmışken gerek yokmuş vazgeçtim :mrgreen:

Takımı
Fenerbahce
Florensia demiş ki:
Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
RedQueen demiş ki:
Florensia demiş ki:
Peki yorum yapmana gerek var mıydı sence? olmadi:
Burası bi forum herkes düşüncelerini yazmakta özgür ben negatif düşündüm dile getirdim? Bunda kötü birşey yok. İşe yarayacak bilgi vermedim. Ama spy duyarsa ban yersin, kısaca senin iyiliğine. Demek ki gerek varmış. cicioe2
joysroda RedQueen nicki, EXL'deki Rowndark'a ait. O da abim olur. Hani joysro beni ilgilendirmiyor. Hani spy'n serverinde olmadıgım sürece bana yapabileceği pekte birşey yok.

Takımı
Galatasaray
4 5 dolara falan da bulursun tabi tlye vurursan 10 15 vericen en az

Yalnız türk bir serverda oynuyorsan çoğu ddos koruması almamak için yabancı iplere kapatıyor giremezsin zaten

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
4 5 dolara falan da bulursun tabi tlye vurursan 10 15 vericen en az

Yalnız türk bir serverda oynuyorsan çoğu ddos koruması almamak için yabancı iplere kapatıyor giremezsin zaten

Tamam ya uğraşmaya gerek yok o zaman yinede sağolasınız ilgilendiğiniz için. :muck:

Yukarı Alt