sbottan 6. charımı açmaya kaltığımda login error veriyo ve sebebi ise IP limit exceeded olduğunu belirtiyor yani ip sınırını aşmışım.botta bir sorun olduğunu düşünüp oturumu değiştim ve diğer oturumdan botsuz normal olarak girmeye kalktığımda ise yine aynı şekilde ip sınırını aşmış olduğum belirtilip dc oluyorum.yani 6. charı kesinlikle açamıyorum. bu sorun sadece bende mi var yoksa joymax ip sınırlamasımı getirdi.bilgisi olan varsa paylaşabilirmi

ben 8i görüyorum. problemin sende kaynaklı olduğunu düşünüyorum. ayarlı dns ayarların varsa, onu otomatik'e alıp tekrar denemelisin.

Sarsi demiş ki:
ben 8i görüyorum. problemin sende kaynaklı olduğunu düşünüyorum. ayarlı dns ayarların varsa, onu otomatik'e alıp tekrar denemelisin.
yaptım hala aynı hatayı alıyorum:(

ben sorunumu buldum modemimi resetlmek ve yeni ip adresi almak.bide güzelce format attım

A

Anonymous

Guest
1:modem factory reset
2: pc reset
3: 1 ve 2 ci seçenekler olmazsa pc format
başka yolu yok

ben bi kaç defa format attım arkadasım :) farklı farklı windows ile az önce tekrar format attım. modemi resetledim. sonra aradım müşteri hizmetlerini ip adresi yazdırdılar felan. suan 5 char oyunda. 6. charda deniyor. char girdiği anda hata alıyodum inş.. artık almam. 2 haftadır bu sorunla uğraşıyorum.

bende bı hatayı alıyorum herşeyi denedim format attım reset attım ama sonuç alamadım 6. char açılmıyor bilgisi olan lütfen paylaşsın..

Arkadaslar bende aynı hatayı alyordum.

Ama nasıl aldıgımı anlatıyım.
Ben normalde Telden giriyordum charlara 9 charım bulunmakta telden cıkarıp evdeki netle giriyorum bazen fakat evdeki net gece kapandıgı için gece tekrar teli takmak zorunda kalıyorum
Ve ozmn charları acarken hata veriyor.
Saat Gece 2 gibi ip limit hatası düzeliyor resetleniyor. Sabh olduktan sonra pc acıorum ve rahatlıkla oyuna giriyorum
Anlıcanız iki internet kullandıgım için bu hatayı alıyorum.

dostum ben 2 net kullanmıyorum 1 7 yıldır 1 internet kullanıyorum 2007 den beri bu lanet olası sbotu kullanıyorum ilk defa 1 ay önce geldi basıma bu sorun modemi resetleyerek düzeldi. sonra bi başladı şuan tam 4. haftaya girdik. hata devam ediyor.ben bilgisayarımı ve modemimi değiştirdim belkisorun bunlardadır diye. ama yok lanet olasu sorun çözülmüyor :@

Yukarı Alt