Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
ip yok inanmayın yormayın kendinizi ip geldimi zaten ben hemen konu aççam.aaa ama __CrazyBow__ arkadaşımız ip var diye inandırcak bizi ben mi yalan söyliyecem.1 saatir oyundaymış dikkat çekmek amaçlı bunu yapıyor.çünkü 6saat 38 dk 12sn boyunca ip yoktu.site onarımda lütfen konu açmayınız.bu başlıkla soru sorun.

hehe sadece 1 site mi iop veriyo lolll derim başka bi şey demem hem bence sen dikkat çekmek için yapıyorsun yapmasaydın konu açmazdın...

arkadaşın verdiği ipler genelde çalışıo bunu dikkat çekmek için yapacağını zannetmiorum birde bu ipleri nasıl buluor onu merak ediorum

hehe ip yokmuş işte belli ya...

Benim ipfree olduu zaman kasmadığım gün yok. Ama derslerim yüzünden giremiorm. Hatta paylaşım yapıyodum baktım herkes ip bekliyo kılını kıpırdatmıyor bende bıraktım sadece arkadşlarıma veriorm artık...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yorumlarımıza Dikkat Edelim Lütfen...

3. Kullanıcılar, sitedeki diğer kullanıcıları küçük düşürmemeli veya onlara hakaret etmemelidir. Kullanıcılar birbirleri rahatsız edecek davranışlarda bulunamazlar. Bir kullanıcı ile sorun olması durumunda, o kullanıcıya Özel Mesaj (Ö.M) gönderilebilir. Bu kuralın dışına çıkıldığı durumda, hakarete maruz kalan kullanıcı, durumu bir site yönetimine Ö.M yolu ile bildirmelidir. Yönetim tarafından gerekenler yapılacaktır.

Yukarı Alt