Alexander Serverinin Köklü Guildlerindendir...Guildimizde Kesinlikle Küfürleşme Yasaktır....Guildimize Üye Alımları İse 70 +++ Dır.....Guildimizde Arkadaşlıktan Öte Net Bir Kardeşlik Mevcuttur... Guildimize Gelmek İsteyen Arkadaşlar o_c_m,moc,SwordOfGod,__BiTlRiM__,bitirimtekli,zZ_TURK_Zz,Red_Kid_TR ye ulaşarak guıldımıze gelebılırsınız ...

....Teşekkürler....

sunupcuyuz

Gözlemliyorum
guildinizde küfürleşme yasaksa bana ana avrat söven bir arkadaşınız vardı ozaman hemde guildden herkesin ortasında 15 yaşındaki veletler babası yaşındaki adama sövebiliyor.

Bende o guilddeydim bir zamanlar ve benı atmalarını istedim bu herif yüzünden (senden bahsetmiyorum arkadaşım) adı staff_ bişiydi tam hatırlamıyorum. sağolsun bitirimtekli yada ikiliydi o kardeşime söyledim at beni guildden diye atti. Guild iyi olabilir ama daha iyi olması için aranızdaki tasmasını koparanları kontrol altına almak için ağızlık takmak gerekli.İnşallah artık oda o guildde değildir

RedKidTR demiş ki:
Alexander Serverinin Köklü Guildlerindendir...Guildimizde Kesinlikle Küfürleşme Yasaktır....Guildimize Üye Alımları İse 70 +++ Dır.....Guildimizde Arkadaşlıktan Öte Net Bir Kardeşlik Mevcuttur... Guildimize Gelmek İsteyen Arkadaşlar o_c_m,moc,SwordOfGod,__BiTlRiM__,bitirimtekli,zZ_TURK_Zz,Red_Kid_TR ye ulaşarak guıldımıze gelebılırsınız ...

....Teşekkürler....

kardeş...konu eskimi bilmiyorum ama..

_Bitirim__ hala oyunda mı aktifmi be :D

çok çok eskiden samsunlu_55 ile o guildeydim anılarım canlandı :D şimdi yeniden döndüm oyuna ...

wallaha eski ortam var deseler hemen 300tl basar 1 çar satın alır o guilde gelirim...

edit: 2008 miş mesaj tarihi :D inviciblede dağılmış herkez 1 yerde...

36° -42° kuzey enlemi 26°-45° doğu boylamı
ddnet demiş ki:
RedKidTR demiş ki:

....Teşekkürler....

kardeş...konu eskimi bilmiyorum ama..

_Bitirim__ hala oyunda mı aktifmi be :D

çok çok eskiden samsunlu_55 ile o guildeydim anılarım canlandı :D şimdi yeniden döndüm oyuna ...

wallaha eski ortam var deseler hemen 300tl basar 1 çar satın alır o guilde gelirim...

edit: 2008 miş mesaj tarihi :D inviciblede dağılmış herkez 1 yerde...
aynen kardeş 2007 de öss için sroyu bıraktım ama o_c_m moc bitirimtekli samsunlu55...
onlar olsa üniversite bittiğinde 400 tl verir char alırım :) 21 lvl dik ilk girdiğimizde hepsi

Yukarı Alt