Arkadaşlar internetten kredi kartıyla alışveriş ne kadar güvenlidir . bazıları güvenli bazıları değil yapma diyorlar karar veremedim. Dün gece tiffany sitesinden alışveriş yapıcaktm ancak vazgeçtim birde sizin görüşlerinizi alayım. En azından tiffany den online alışveriş yapan oldu mu durum nedir :roll:

Mopneet

Alışveriş yaptığının firmaya göre güvenli olup olmadığı değişebilir.
Ben Tiffany ismini daha önce duymamıştım lakin bu konularla pek ilgilenmiyorum, büyük ihtimalle ondandır.
Eğer alışveriş yaptığın site çok müşteriye sahipse bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.

aids

Tifannyde sorun çıkmaz ama bu siteden çok senin bilgisayarındaki virüslerden de kaynaklanır. Eğer bilgisayarının temiz olduğunu düşünüyorsan, büyük firmalardan rahatlıkla alış veriş edebilirsin. Her ihtimale karşı kredi kart no ccv no'nu ekran klavyesiyler gir..

Eger girdigin websitesinin odeme sayfasi https ile basliyorsa , bilgilerini sen ve bankanin bilgisayarlarindan baska kimse goremez gonul rahatligiyla kullan.

bilgilendirme için tşk ederim :kalp: herşeyi kontrol ettim ve alışverişim yaptım umarım bir sorun yaşanmaz :) bi kaç gün içinde siparişlerim geliyorr nese: nese:

Yukarı Alt