Server
Flora
Takımı
Galatasaray

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bur@K demiş ki:
5. ,6. ve 7. resimler fake ama diğerlerini bilmiyorum
ne fakemi? arkadaşım bilmediğin konularda neden yorum yapıosun ordaki Baby_Lee bizim burdan eskiden yeşil internetin sahibi alican abinin eski çarı (şimdi 96 iken satmış galiba) oda troyun en saygı değer çarlarından bu yüzden 3000 dolara satmış galiba yunanistanlı bi adama hernese bu kadar ayrıntı yeter :P

O charların hepsi benim arkadaslar :) Athens serverinde oynuyolar isteyen rev6 dan bakabilir :) ben Athensde oynarken görmüstüm hepsini,bayaa eski resimler 1.5-2 yıllık :wink1: o Hayvan'ı eskiden tanıyoduk.GM leri o bulurdu oyunda,konusurdu simdi yalanlayanlar cıkıcak adım gibi eminim :)

Crisis demiş ki:
O charların hepsi benim arkadaslar :) Athens serverinde oynuyolar isteyen rev6 dan bakabilir :) ben Athensde oynarken görmüstüm hepsini,bayaa eski resimler 1.5-2 yıllık :wink1: o Hayvan'ı eskiden tanıyoduk.GM leri o bulurdu oyunda,konusurdu simdi yalanlayanlar cıkıcak adım gibi eminim :)
+1905 fakat 7 resimdeki Baby_Lee troyda :thumbsup:

Baby_Lee yi tanımıyorum,o Hayvan ın oldugu resimleri hatırlıyorum Silkroadda sadece 4 serverin oldugu zamanlar... :mrgreen:

Çok eskiden görmüştüm bende.[GM]Milk mi böyle bişeydi gm nin ismi.Türkce konuşmuştu hatırlıyorum ve özel den felan da değil notice olaraktan.Günaydınmı merhabamı öyle bişey demişti.3 sene olmuştur belki :roll: Ah ah ne günlerdi o zaman...

Takımı
Besiktas
Gm'lerin çogunu gormustum Troyda oynarken.Ama hiç birinin guild de iken gormuslugum yoktur.
Güzel paylaşım teşekkürler.

Yukarı Alt