1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İnternetinden şikayeti olanlar, toplanın.

1. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Arkadaşlar Türkcell Süperonline'da Satış Danışmanı olarak işe başladım. Şu an aktif olarak Telefon + 8 MB sınırsız internet 59 TL'lik kampanyamız var. Ayrıca ciddi şekilde iyi bağlantı hızına sahip oluyorsunuz. Download hızınız 50 GB'ı aşmadığınız sürece 8 Megabit olarak kalacak, 50 GB'ı aşarsanız 4-5 gibi düşecektir. Keza upload hızınız da aynı şekilde düşüş yaşayacaktır. TTNET yüzünden kullanmadığınız sabit hatta 15 - 20 lira abonelik parası veriyorsunuz + internete 50-60 lira para veriyorsunz, artık buna gerek yok. Taahhütü olmayan ya da bitmesi yaklaşan arkadaşlar varsa bana PM atsınlar detaylı bilgi verelim, hem size faydam dokunsun hem de sizin bana faydanız dokunsun. Teşekkürler :)

2. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Kanka Gaziosmanpaşa'da çekim kalitesi ne durumda onu öğrenebilme şansın var mı? Şöyle söyleyeyim, beğenmediğim Avea ile speedtest app ile 11mbit gördüm; wifi ile bağlandım 4mbitti inanır mısın..

3. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Yarın sorgular sana dönüş yaparım hacım :muck:

4. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Bizim binaya daha hat çekemedi süper online yöneticiyle anlaşamıyorlar :D

5. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj OglcnCgds rumuzlu uyeden alinti yapildi
    bizim orada da yok fiber cadde de var 100 mt aşagıda bizim mahallede yok nasıl iş çözemedim :P

6. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Kanka bu 2-3 aylıgına olan yaz tarifeleri hakkında bilgin var mı?

7. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Hacım onlar şöyle, aylık 30 TL vererek kullanıyorsun. Diyelim ki 5 ay kullandın kapatmak istedin, 150 TL verip kapattırıyorsun. Yani normalde 60 TL olan Taahhütlü kampanyanın fiyatının yarısına yararlanıyorsun, fakat o senden alınmayan 30 TL'ler kapatılırken alınıyor.

8. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Yalovada superonline var ama çok rezalet diyorlar ona bakabilir misin sana zahmet? Bir de fiberi var mı superonline'ın yalovada, yerde f/o kapakları var ama hiç duymadım kullanan.

9. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Tam bir aydır turkcell superonline fiber kullanıyorum.İlk bir hafta inanılmaz şekilde hızlı ve stabil olmasına karşın sonrasında işler sarpa ssardı. Bazen internete bile girmekte zorlanırken bazen gayet normal şekilde kullanabiliyorum. Şu an ay başı olmasına karşın maalesef ilk günkü hızı yok. Fazla da ilgilenemiyorum şu an ama yazın da böyle olursa hoş şeyler olmayacak :P

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  10. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Şu iki ay bende de sıkıntılı TIB'in yeni kayıt tutma yasaları ile alakalı diye düşünüyorum , çalışmalar arka planda devam ettiği için yavaşlamış olabilir.

Bunun yanı sıra kullanıcı olarak tecrübe ve tavsiyelerimi paylaşayım ;

TTNET'ten teknik servisi daha hızlı , 24-48 saatte çözme gibi politikaları var , uğur bey acil gelmemiz gerekiyor bugün kesin yapmamız gerekiyor diye üzerinizde baskı bile kuruyorlar.Sanırım bayinin parası kesiliyor arızayı kapatamayınca.Bu yönden gerçekten harika hizmet sunuyor.

50 GB AKK bittikten sonra hızınız 3 mbit'e düşüyor , tek kişilik bir kullanımda internet'te gezinmek için yeterli bir hız ama indirme yapmak için değil tabii ki. İndirme yapmak istiyorsanız da benim şöyle bir taktiğim var , ayın sonuna kadar indireceğim büyük boyutlu dosyaları topluyorum , atıyorum 50 GB'lık oyun , blu-ray vs.Hepsini IDM yada torrent'e atıyorum ve Turbo buton satın alıyorum.Hepsi bir gün içerisinde bitmiş oluyor.Gayet mantıklı bir hizmet.
    http://www.superonline.net/kampanya-det ... urbo-buton

Kullandığım pakete 55 lira ödüyorum , pakette 100 dakika her yöne konuşma + 50 GB AKK'li 25 mbit fiber hat var.Bunun yanı sıra bir kampanyaları çıktı , 1 yıl bedava d-smart aldım kampanya'dan.Ara ara digiturk ligtv kampanyası vs'de yapıyorlar takip etmek lazım.

TTNET'te sözleşmeniz varsa bunu superonline ödüyor yani cayma bedeli denilen geyiği superonline ödüyor lakin açma kapama ücretleri vs var , 70 liralık bir fatura çıkarmıştı bana TTNET , superonline müşteri hizmetlerinde bir kadın evet bunu da ödüyoruz demesine rağmen ödemediler , uğraşacak zamanım yoktu uğraşmadım.

Bir itirazınız olduğunda , müşteri hizmetleri size eksik veya yanlış bilgi verdiğinde konuşmalarımı dinleyin diyebiliyorsunuz.Karşılığında 48 saatlik bir inceleme başlıyor ve konuşmalar dinlenip size geri dönüş yapıyorlar.Şu ana kadar her itiraz ettiğim şeye olumlu yanıt geldi haklısınız dendi. TTNET kullanamadığım internetin parasını alırken üstüne 70 liralık fatura çıkartırken burada ki ilgi haliyle sizi memnun edecektir diye düşünüyorum.

Son düzenleme: 12 Şubat 2016
  11. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Ya akksiz internet var mı usta sizde ŞU İNTERNETLERİ BİR DE LİMİTSİZ DİYE SATİYORLAR 3MBİT YETMİYOOR

12. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende artık TTNET'den bıktım. Superonline 'a geçmeyi düşünüyorum. Acaba Bursa/Nilüfer de çekim durumu nasıl öğrenebilir misin? Ayrıca tüm kampanyalarınızı (sınırsız internet ile ilgili) yazma şansın var mı?

13. Temet Nosce

Temet Nosce   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Fiber döşense direk geçeceğim ama fiber olmadığı için herhangi bir ISP ye geçiş yapmıyorum. Hepsi aynı şey.

14. Ufck

Ufck Nemesis exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    48

Envanter:

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
    +10 :nod:

15. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Van da fiber var sisteme bizzat bağladık :D Sanırım o sokaktaki f/o kapakları askeriyeye gidiyordur :D

16. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Bu mesaj Ben de rumuzlu uyeden alinti yapildi
    8 mbps 50 GB AKK 59 TL (ister ev telefonuyla birlikte ister yalın)
    16 mbps 75 GB AKK 64 TL ( " )