1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İnternetimde sorun var.

1. boolartxe

boolartxe Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya anlamadım gitti pc ye bişe olmuş yada nete.mesela ben sbot u indircem.normalde girmişim siteye o sbotu indirceğim yere giriyorum tıkladıgım üyeliğimden anda cıkıyor ama cıktıgı belli olmuyor direk o sbot u indirme sayfasına gidiyor.bu net otomatik reset atıyor gibi.bi diğeri ben sanallig.org oynuyorum msn felan şifre yazıyorum ama girmiyor oynayanlar bilir kullanıcı bağlı değil diyor fakat doğru giriyorum anlamadım bi türlü.birde youtube jacker 5 yüklü dns ayarlarını ddeğişik ama youtube girmiyor anlamış değilim.birde ben siteyş her ziyaret ettiğimde otomatik giriş yap diyorum giriyordu önceden id pw yazmama gerek yoktu fakat bugün öyle değil sayfayı her kapattığımda girmem gerekiyor.bu sorunu bi türlü anlamadım pc ye bişe olmuş galiba.

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    İnternet bağlantınızda ve dns ayarlarınızda sorun var çerezleri temizleyip girmeyi tekrar deneyin yine olmaz ise yeni bir sistem kurma zamanı gelmiş. :coffee:

3. *Underground

*Underground Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen Direk Format At pc'ne :wink1:

4. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş birinci soruna cevap olarak wereceğim tek şey aynı sorun bende de var sadece nete reset atması onun sebebi ise evinizde 2 tane telefon paraleli olmasından kaynaklanabilir.ikinci sorunun ise youtube jacker 5 çalısmıyor 2 ya da 3.sünü indirmen gerek dns ayarlarıyla da oynama 2 ya da 3 ü indirmelisin bi de siteye id pw yazmama gerek yoktu diyorsun.Demek ki mozilla kullanıyorsun.Bunun da nedeni girdin mesela bot-cave.net e orda geldi yukarı hatırla fln diye sende bu sayfa için asla yapmışındır ondan kaynaklanıyo olabilir :wink1:

5. boolartxe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pazar günü atmıştım formatı :P

6. boolartxe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eet öyle bişey var reset atıyo gibi.mesela google den yazıyorum toolbara tıklıyorum hiçbişey girilmemiş gibi.yad agoogle den yazıp tıklıyorum tıklanan yazı pembe gibi gözükür bunda pc ye reset atınca öyle oluyor