1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

internet tarayıcısı hakkında ..

1. angela

angela Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaslar ben explore yi kaldırmak istiyorum.. window s um orjinal olmadıgı için bir sürü hata veriyo.. varsayılan tarayıcımıda mozila fire foz yapacağım.. eğer internet explore yi bilgisayarından silersem bişi olur mu??? eğer bi sorun olmazsa biri nerden kaldırabileceğimi söyleyebilirmi.. çünkü program ekle/kaldırda yok. acil yardımlarınızı bekliyorum ..

ayrıca benim bilgisayarım windows 2000 xp mi .. yoksa windows 64 bit mi.. bunu nasıl anlayabilirim ? Question

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    ie silmeye gerek yok lakin illa sileceğim dersen googla aratıp bir dünya program bulabilirsin silmek için.

ön tanımlı firefox olsun diyorsan firefox un menulerinde ön tanımlı seçeneği var zati oradan yapabilirsin.

sistem bilgisi almak istiyorsan da everest isimli programı kurup bütün detaylara bakabilirsin.

3. angela

angela Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    explore yi silsem yeter güzel arkadasım Surprised ama bana tam bir link verirmisin şöyle sağlamından olsun ben şimdi virüslu falan bulurum

4. Dark_Lord_

Dark_Lord_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    IE'yi kaldırmak istiyorsan denetim masasından program ekle kaldıra gel , orda solda Windows Bileşenlerini Ekle/Kaldır var ona tıklayacaksın Wink Windows Bileşenlerini ekle kaldıra tıkladıktan sonra gelen listede internet explorerın tikini kaldır ve ileri de. Wink