Orta çaplı bir internet sitesi kurmak istiyoruz. cezmikalorifer ve alkislarlayasiyorum tarzında bir şeyler. girişinde mini çaplı bir intro tarzında bir bölüm. 4e ya da 3e vs bölünecek ve video portalı oyun portalı tarzında açılacak. yani aynı site içerisinde birbirinden bağımsız bir iki blog / wordpress teması olacak ya da aynı tema olacak ama yapılan paylaşımlar örneğin program paylaşımları yazılım bölümünde olacak gibi. şimdi tema işi ve site yazılımı html fastı kolay. Benim yardıma ihtiyaç duyduğum konu hangi hosting firması uygundur. ne kadar alan bana yeter vs vs. yani yüzeysel bilgiler.

Ben de netinternet kullanıyorum, bir ara hostta sorun çıkmıştı fazla yüklemeden kaynaklanan ki daha kullandığım alanın 10-15 katı yer varken siteye erişim sağlanamıyordu. Sorun çözüldü daha sonra, bu sorun dışında gayet memnunum.

karincahosting'i öneririm her konuda yardımcı oluyorlar.

Başta sana 200mb alan 5gb trafik çok rahat yetecektir. Sana kebirhost.net sitesinin paket-2 isimli paketini önerebilirim, yada istersen PM'den msn adresini at ben dahi sana host sağlayabilirim. :)

Vanity demiş ki:
yalnız duruma göre warez işi olabilir ?

Bu konuyu host sağlayıcı firma ile konuşmalısın

Yukarı Alt