Öncelikle merhaba.

İki gün önce telefonda bir bayan arayıp hangi interneti kullandiğimi sordu bende ttnet adsl diye yanıt verdim ve ardından Koçnet ' e geçmek isteyip istemediğimi sordu.
Fiyar tarifesinden her kullanıcının ayrı bir port üzerinden internet aldiğindan sabah 10 akşam 8 her durumda kişiye özel müşteri temsilcisiyle yardım alabileceğimden vs bahsetti.
İlk 10 ay 35 mi 25 mi yanlış söylemeyeyim sonra aylık 45 tl sabit ücret sınırsız için diyorum ben tabiki. bunları anlattı.

bu önümüzdeki aylarda ttnetin zam yapacağını vs söyleyip ttnet i biraz karaladı diyebilirim.

ben araştırayım dedim kapattım telefonu birden işe girmedim. Sonra zaten türktelekom destekli olduklarını öğrendim ve soğuk yaklaştım konuya.

TTnetten direk almak varken neden dolaylı bir özel şirketten alayım diye düşündüm ama internet daha hızlı olurmu olmazmı bilemem kullanan varmı KOÇNET i veya servis olanaği nasil hız nasıl bana bir öneride bulunursanız sevineceğim.

TEŞEKKÜRLER.

Biri adsl yazlıkta kullanmıştım pek farkı yok aynı denilebilir kopma olmadı hiç nette ve hız düşüklüğü falan yaşamadım. Yine de iyice araştır derim

The47

Bilgiliyim
Hız degişikligi söz konusu bile olmaz. Türkiyede internet özelleştirilmiş olabilir ama hala tüm baglantılar ttnet altyapısı üzerinden saglanıyor.

araştırmalarım uydunet ve süperonline fiber i en kaliteli gösteriyor zam gelirse onlara geceriz bizde durum onu gösteriyor eşitlenir fiyat haliyle.

altanyunus demiş ki:
araştırmalarım uydunet ve süperonline fiber i en kaliteli gösteriyor zam gelirse onlara geceriz bizde durum onu gösteriyor eşitlenir fiyat haliyle.

Fiber alt yapı kullanan hizmetlere anca büyük ve fiber hat döşenmiş olan sitelerde kullanabilirsin.Yoksa normal eve filan fiber döşemiyorlar.

ghost12 demiş ki:
altanyunus demiş ki:

Fiber alt yapı kullanan hizmetlere anca büyük ve fiber hat döşenmiş olan sitelerde kullanabilirsin.Yoksa normal eve filan fiber döşemiyorlar.
yakınsa getiriyolar.mesela aynı sokaktan geçiyosa veya 1 sokak öteden geçiyosa arayıp konuşunca getiriyolar

altanyunus demiş ki:
Uydunet kullanırsan sıkıntı yaşamazsın. 8 mbps aldın diyelim hız sabit 8 mbps dir ve hiç kopma olmaz.

DukeNukem demiş ki:
ghost12 demiş ki:
altanyunus demiş ki:

yakınsa getiriyolar.mesela aynı sokaktan geçiyosa veya 1 sokak öteden geçiyosa arayıp konuşunca getiriyolar
Hayır getirmiyorlar arkadaşım.Bizim apartmanın hemen yanında 10 metre filan yanımızda site var ve orda superonline fiber var ama buraya getirmiyorlar.

supercilere sordum yakında varsa site eve alabilirsiniz diyor ama 1 kişi isetrse tabi vermiyorlar

fiber olmadığı sürece ttnet'te kal bence, ben iki evde çok nadir kopma yaşıyorum, tek sorunum ping :(

Yukarı Alt