1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

İnternet kesilmesi...

1. Buura

Buura Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim internetim yaklaşık 5 ayır durmadan kesiliyo.Kesliyo 1 dakka sonra geri geliyo.Yazın ve odnan önce bi problem yoktu sonra başladı.3 charımı oyuna sokuyorum tak net gidiyo işin yoksa sok baştan -.- GEçen modeme yıldırım düştü yennisini aldım kabloları değiştirdim gene aynı.Ne yapmam gerekir bi yardım edi lütfen ^^

2. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    telefon hattınızda 1den fazla ek varsa bu ADSL bağlantınızın sık sık kesilmesine sebep olur. Telefon hattınızı kontrol etmenizi ve 1den fazla ekleme yapıldıysa hattınızın kablosunu yeniletmenizi öneririm.

3. Buura

Buura Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nerden anlıycaz bunu peki :S Aslında 5-6 ay önce bizim bölgede inetnet 1 hafta kessilmişti ve bu sorunlar o zaman başladı sanırım bişeyi yanlış yaptılar -.-

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    adsl ayarları kurcalamayı biliyorsanız modem ayarlarına girin ppoe ppoa falan var onları değiştirin bakalım fark edecek mi birşeyler ve aynı durumu telekom yetkililerine de belirtin ve bu durum artık düzelmezse smile adsl'e falan geçeceğinizi belirtin.

5. Immortal__TR

Immortal__TR Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en son çözüm ise TTNET'i çağırıp hattınızı kontrol ettirin. ondan değilse sağlam bir ayar sorunu çözebilir.