Tauriel

Öğretiyorum
İyi günler arkadaşlar.Bir kaç ay önce internet hızım baya iyydi.Bazı sitelerden direk olarak 1.1m/s indirebilioyrdum internet dowloand manager sayesinde tamindir,gezginler gibi direk link veren sitelerden bu hızlarda indiriyordum.Şimdi hızım 700 680 gibi oldu speedtest yapdığım zaman 7/mb falan çıkıyor ping 62 1 kaç ay önce yaptığımda ise 7.5 .8 falan çıkıyordum şimdi acaba neden böyle akk yi aşmadım.
Virüs veya herhangi bişey olduğunu sanmıyorum.

ben 2 ay önce 7mbitken şimdi 1,5 2 anca görüyorum. senin gene iyiymiş.

Türkiyede internet olayına akıl sır ermiyor.Bi bakmışsın 5 ping bi bakmışsın 100.Normal yani

Xperyon

Bilgiliyim
En iyi yapabileceğin iş modemin fişini çekip 10sn bekledikten sonra tekrar takıp açmak yok bundada düzelmiyorsa 444'lü o olan kutsal numarayı arıyorsun derdine derman bulmak için :beer:

Bu mesaj Xperyon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Xperyon demiş ki:
En iyi yapabileceğin iş modemin fişini çekip 10sn bekledikten sonra tekrar takıp açmak yok bundada düzelmiyorsa 444'lü o olan kutsal numarayı arıyorsun derdine derman bulmak için :beer:
Sabahtan beri 8 tane çarı oyuna sokuyorum slotuna götürüyorum starta tıklıyorum 2 mob kestikten sonra net gidiyor. TTNET :'(

Tauriel

Öğretiyorum
Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Bu mesaj Xperyon rumuzlu uyeden alinti yapildi
Xperyon demiş ki:
Sabahtan beri 8 tane çarı oyuna sokuyorum slotuna götürüyorum starta tıklıyorum 2 mob kestikten sonra net gidiyor. TTNET :'(
hah unutmadan bazende net gidiyor yani modem kendiliğinden kapanıyor Lol oynarken başka zaman olmuyor cs sro falan oynarken

Bu mesaj ChouseTc rumuzlu uyeden alinti yapildi
ChouseTc demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
ben 2 ay önce 7mbitken şimdi 1,5 2 anca görüyorum. senin gene iyiymiş.
8O
Şaşırma, kapatıp süperonline'a geçmeyi düşünüyorum. Netlimitsiz paket ve akk geçilmemiş haliyle şuanki hızım;

Yukarı Alt