aRkadaşLar öNceLikle bu haTa'yı aLmaya buqüN başLadım biLqisayaRın qünceLLeştiRmeLeriNi yapTıktan soNra interneT'e ve msn'e bağlanamadım fakat firefox'tan internete bağlanabiLiyorum bi yaRdım edeRseNiz seViniRim!..

BunLar da ss'Ler buyRun:

Bu soRun qideR kıSmıNda onar'a tıKlayıNca aLdıqım haTa:
- Resim Silinmiş.
Bu da hemeN aRkasındaN açıLan sayFa:
- Resim Silinmiş.

Hata Kodu:80048820
Genişletilmiş Hata Kodu:8004840f

YardımLarını beKliyoRum!..

Silkroadada qirebiliyorum!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
2 qüN oLdu foRmat ataLı foRmat aTmasıNı beNde biLirdim başKa çözüm biLmediqim içiN yaRdım isTedim :wink1:

Bu sorunu çözmenin yolu Proxy ayarlarını Manuel olarak girmek.

Internet Explorer > Araçlar > Internet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarlarına girip Prox kendin girmelisin.

- Resim Silinmiş.

Classic bir çözüm yoludur. Umarım işe yarar. Yaramassa başka çözümler ararız. Önce bunu dene bakalım.

Λres demiş ki:

Internet Explorer > Araçlar > Internet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarlarına girip Prox kendin girmelisin.

- Resim Silinmiş.

Classic bir çözüm yoludur. Umarım işe yarar. Yaramassa başka çözümler ararız. Önce bunu dene bakalım.
saol hmn deniyorum :o

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Λres demiş ki:

- Resim Silinmiş.

saol hmn deniyorum :o
üzerinde tick olcakmı yoksa ticki kaldırcammı?

Λres demiş ki:
Sorun değil hocam görevimiz bu. Herhangi bir sorunla karşılaştığında burada bizimle paylaş , yardımcı olmaya çalışırım.
tamam buraya iletirim bilgisayara yeni format atıldı ama buqün ki sorun beni şaşırttı açıkçası niye böle yaptıysa :mrgreen:

Yukarı Alt