Inter'in Brezilyalı futbolcusu Adriano, sezon sonuna kadar ülkesinin Sao Paulo FC takımında forma giyecek. Inter'de özellikle Teknik Direktör Roberto mancini ile ciddi sorunlar yaşayan ve Şampiyonlar Ligi kadrosuna bile ismi yazılmayan Adriano soluğu Sao Paulo'da aldı.

Bir dönem Fenerbahçe ile de adı sık sık anılan Brezilyalı futbolcu, yaşadığı alkol sorunu ile gündeme gelmişti.

27 yaşındaki golcü futbolcu, Sao Paulo ile 6 aylık kiralık sözleşme imzalarken, burada geçireceği süre zarfında eski formuna yeniden ulaşmayı ve Brezilya Milli Takımı'na da yeniden seçilmeyi hedefliyor.

"YENİNDEN İTALYA'YA DÖNMEYİ ARZULUYORUM"
Inter kulübünden 6 aylığına Brezilya'nın San Paolo kulübüne kiralanan Brezilyalı yıldız oyuncu Adriano, "Kendimi iyi hissediyorum, formdayım ve kısa sürede yeninden İtalyan liglerine dönmeyi arzuluyorum" dedi.

Uygulanan tedavi ve çalışmalarla kendini farklı hissettiğini belirten Adriano, "Zor günler geçirdim, özellikle Başkan Moratti'ye teşekkür etmek istiyorum. Başkan Moratti, zor anlarımda hep yanımda oldu ve bana destek verdi" diye konuştu.

Yıldız oyuncu Adriano, taraftarlara da mesaj vererek, "Beni unutmayın. Kısa surede yeniden doğmanın mutluluğunu yaşarken, Inter ve İtalya'yı unutmayacağım. Çok çalışarak yine eski günlerime döneceğim" ifadelerini kullandı.

Adriano, kendisine çok sayıda kulübün talip olduğunu ancak bu zor dönemde, ülkesinde oynayarak moral ve form kazanmayı tercih ettiğini belirtti. Kendisini iyi hissettiğini ve formda olduğunu kaydeden Adriano, İtalya ligine dönmek istediğini belirtti ama döneceği kulübün Inter olup olmadığı konusunda açıklama yapmadı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi biraz kafayı dinler umarım zannımca hatun mevzusu bu yoksa geri dönmezdi :lolmuch: :lolmuch:

The_DifferenT demiş ki:
Kotu oldu Fb ye gelcekti :lol:
yakışırdı bize
Herkez hava atıyodu.adrıano fenerbahçeye gelio.çoşacaz vs..şimdide fenerbahçe oynayişini beğenmemış diyorlar.bi arada ronaldınyo fenere geliyor diyolardı.Fenere yaşlı moruklardan başka kımse gelmez.Carlos dedenın bayranda elını öpmeye gittim 3 ytl verdı. :mrgreen:

Yukarı Alt